Kosova Nakliye 2023

kosova nakliye

Kosova Nakliye

Kosova nakliye sektöründe uluslararası kara yolu lojistik hizmetleri sunan firmamız, ülkemizin ticari alandaki faaliyetleri çerçevesinde taşımacılık, ihracat ve ithalat nakliyat çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Kosova’nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin nakliyesinde başarılı taşıma grafiğine sahip olmamızın verdiği öz güven ile olağan üstü işlere imza atmakta, bu alanda tercih edilen kuruluşlar sıralamasında zirvede yer almaktayız.

Kosova’ya İhracat taşımaları ile  ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün Türkiye ve üçüncü ülkelere taşınması hususunda ithalat ve transit nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığı ile parsiyel, grupaj ve kargo yük nakliyesi gibi detaylı çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Kosova’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen yük gruplarına uygun tipte tır ve kamyonlarımız ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.

Araç Filomuz

Standart ve mega dorse tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımız, konteyner taşımasına uygun, kilitli dorseli araçlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Kosova karayolu nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Kosova karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Kosova’nın  başta Priştina olmak üzere tüm şehirlerine gümrük veya adres teslimi şeklinde ulaştırılmaktadır.

İthalat Ve İhracat

Türkiye Kosova arası karayolu nakliyesinde ihracat ve ithalat çalışmalarında olabildiğince kaliteli servis hizmeti sunan Mersin Frigo, uluslararası yük taşıma yetki belgesi kapsamında son derece önemli işlere imza atmaktadır. Nakliye çalışmalarımızı, kurmuş olduğumuz geniş araç filomuz bünyesinde bulunan son model tır ve kamyonlarımız ile acentelerimize ait Kosova plakalı tır ve kamyonlarımızla alanında deneyimli sürücü ve operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız.

Yapılan tüm seferlerde uydu kontrollü araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve müşterileri pozisyonunda ki firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır. Kosova ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi dahilinde taşınması konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Kosova Nakliye Fiyatları

İstanbul – Priştine2450 EURO
İSTANBUL – YAKOVA 2700 EURO
ANKARA – PRİŞTİNE 2750 EURO
İZMİR – PRİŞTİNE 2850 EURO

Balkanların en küçük yüz ölçümüne sahip bulunan ülkesi Kosova üretime dayalı bir araziye çok fazla sahip bulunmadığından tüm temel ihtiyaç maddelerini dışarıdan temin etmektedir. Bu anlamda en büyük rolü üstlenmiş olan ülkemiz Kosova’ya önemli oranda yük ihracatı gerçekleştirmekte, yıllık bazda ortaya çıkan ihracat hacmi hatırı sayılır oranlara ulaşmaktadır.

İstanbul dışında bulunan illerimizdeki hazır durumda olan parsiyel yüklerin Kosova’ya taşınması, eşyaların İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımıza iç nakliye ile gönderilerek, yine İstanbul gümrüklerinde gümrük yapılmaları suretiyle sağlanmaktadır. Mersin’den ihracat yükü 22 ton Kosova Priştina şehrine taşınması ile ilgili karayolu nakliye bedeli 2.400 euro’dur.

Nakliye Hizmetlerimiz

Kosova çalışan nakliye firmalarının neredeyse tamamı ile lojistik işbirliği içerisinde bulunmak suretiyle tır yükleme organizasyonları yapmakta olan firmamız, uluslararası yük taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan araçları ile Türkiye Kosova arası ihracat ve ithalat yük nakliyesi işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uluslararası karayolu nakliyesinde Balkan ülkeleri arasında yer alan Kosova ile ülkemizin ticari alandaki faaliyetleri çerçevesinde taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Yirmi yıldan fazla bir süreden bu yana Kosova’ nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin nakliyesinde başarılı taşıma grafiğine imza atmaktayız..

kosova çalışan nakliye firmaları
Kosova nakliye firması

Kosova’ya İhracat taşımaları ile Kosova’ dan ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün Türkiye ve üçüncü ülkelere taşınması hususunda ithalat ve transit nakliye çalışmalarımız da mevcut bulunmaktadır. Kosova’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen yük gruplarına uygun standart ve mega tenteli, frigo, sal kasa ve lowbed olarak adlandırılan araç tipleri ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.

Standart ve mega dorseli tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Kosova kara nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Kosova Tarihçesi

Eski bir Türk yurdu olan kardeş ülke Kosova ile gönül bağımız çerçevesinde ve ticari ilişkilerimiz neticesinde yoğun olarak taşınmakta olan ihracat yükleri ile ilgili lojistik çalışmalarımız komple tır yüklemesi dışında parsiyel nakliye, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi ve ağır nakliyat gibi alanlarda düzenli olarak devam etmektedir.

Kosova karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Kosova’nın  tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmaktadır.

Kosova nakliye çalışmalarımızı Son model öz mal ve yabancı plakalı araçlarımız ve alanında deneyimli ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm seferlerde uydu kontrollü araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak gönderici ve müşterileri pozisyonunda ki firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır. Kosova ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İhracat Nakliye

Ege bölgemiz illerinde üretimi yapılmakta olan perlit madeninin Kosova’nın tüm şehirlerine taşınması ve şehirler içerisinde iç nakliye hizmetleri firmamız tarafından son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Küçük bir Balkan ülkesi olan Kosova ihtiyacı oranından ithal ettiği her türlü ihtiyaç maddesinin karayolu ile nakliyesini tüm kriterlere uygun olarak gerçekleştiren nadir nakliye kuruluşlarından biri olan firma Mersin Frigo’dur.

Ülkemiz ile Kosova arasında süre giden ticaret faaliyetleri bünyesinde orta ölçekli ihracat ve az denebilecek ithalat yük taşıma çalışmaları bulunmakta, bu taşımaların büyük bir bölümünde pay sahibi olan firmamız son derece kaliteli bir hizmet anlayışı ile başarılı bir grafik sergilemektedir.

Mersin Frigo

Kosova, ihtiyacı olan petrol ürünlerinin tamamını dışarıdan ithal etmekte, bu ürünlerin büyük bir kısmını ise komşusu bulunan Sırbistan ve Arnavutluk’tan temin etmektedir. Petrol ürünleri ülkeye boru hatları ile değil karayolu ile taşınmakta, yapılan bu taşımaların önemli bir kısmına firmamız aracılık etmektedir.

Coğrafi olarak Avrupa ve Balkanlar’ın en küçük ülkelerinden biri olan Kosova’ya ülkemizden ihraç edilen birçok kalem ürünün nakliyesi ve gümrükleme işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getiren firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Kosova tır lojistik faaliyetlerimiz kapsamında taşımakta olduğumuz malların tamamının ihracat ve ithalat gümrükleme işlemlerini de gerektiği şekilde yerine getirmekteyiz. Karadeniz bölgemizde üretilmekte olan her türlü ısıtıcı çeşidinin tüm Balkan ülkelerine olduğu gibi, Kosova şehirlerine taşınması işlemlerinde son model tırlarımızla kaliteli organizasyonlar yapmaktayız.

Çarşamba günü Konya’dan yapmayı planladığımız Kosova İhracatının yükleme adres detayları gün içerisinde tarafınıza bildirilecektir. Tır şoförü gelince aşağıdaki numaradan ararsa yönlendirirler.

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir