Bosna Hersek Nakliye

Uluslararası karayolu lojistik ve taşıma faaliyetlerini uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı akılcı tecrübe ile sürdüren firmamız sektöre bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık, acente forwarding ve acente hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye-Bosna Hersek lojistik hattında çalışan tırlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilebilmekte, buna bağlı olarak tüm yük sahibi müşterilerimize anlık konumlama yapabilmekteyiz. Bosna Hersek hattında sürdürdüğümüz Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki öz mal ve kiralık Türk ve yabancı plakalı araçlarımız ve Bosna’da yerleşik bulunan tedarikçi işbirlikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası güvencesi kapsamında yapılmaktadır.

Bosna Hersek lojistik güzergahında karayolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralardaki  yerini koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile kapsamlı ve detaylı çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye-Bosna Hersek ihracat ve ithalat yük taşımacılığı konusunda tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman sürücülerimiz ve personellerimiz  ile hizmet sunmaktayız.

Türkiyenin tüm illerinden Bosna Hersek’in  tüm şehirlerine ihracat ve transit içerikli tüm yüklerin taşınmasında Türk ve Bosna Hersek plakalı araçlarımızla  taşıma yapmaktayız. Bosna Hersek’e  ihracatı  planlanan her türlü yüke uygun tipte araçlarımızla nakliyecilik çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri taşınmasında havuzlu ve uzamalı lowbed dorseli tırlarımız, yaş sebze meyve donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi artı ve eksi derecelerde taşınması gereken  yüklerin taşınmasına uygun frigo kasalı tırlarımız, konteyner ve açık ürün taşımacılığına uygun konteyner kilitli sal dorse açık kasa tırlarımız ile nakliye hizmetlerimiz kesintisiz ve sekteye uğramadan devam etmektedir.

Bosna Hersek’in Başta Saraybosna olmak üzere, tüm şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Bosna Hersek’e  ihracat taşımalarının yanı sıra Bosna Hersek’ten  ülkemize ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgeleri ile iran ırak gürcistan suriye azerbaycan gibi üçüncü ülkelere taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Uluslararası karayolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok bölge kıta ve ülkede olduğu gibi Bosna Hersek’te de  acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarında yurt dışı gümrükleme ve acentelik  faaliyetlerimiz çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bosna Hersek’e  taşınması planlanan komple parsiyel ve kargo yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi firmamızın web sitesinde bulunan mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir