Moldova Nakliye 2024

Moldova nakliye hizmetlerimiz

Moldova nakliye hizmetlerimiz Türkiye’den Moldova’ ya ihracat, Moldova’dan Türkiye’ye ithalat yük taşıma işlemleri tam kapasiteli olarak devam etmektedir. Başta başkent Kişinev olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel tır nakliyesi alanlarında faaliyetlerimiz devam etmektedir.Uluslararası alanda resmi adı Moldova Cumhuriyeti olan ülke, coğrafi olarak  Romanya ve Ukrayna arasında yer bulmuş olan bir doğu Avrupa ülkesidir. Başkent Kişinev Dinyester nehrinin uzantılarından birinin kıyısında bulunan son derece verimli topraklara sahip modern bir şehirdir.

moldova çalışan nakliye firmaları

Moldova çalışan nakliye kuruluşları arasında bir numara olan firmamız, uzun yıllardan bu yana göstermekte olduğu lojistik performansı ile göz doldurmakta, gözlerden kaçmayan başarıları sayesinde kurumsal bir nakliye firması olma yolunda emin adımlara hızla yükselmektedir. Komple tır ve parsiyel taşımacılığında sorunsuz nakliye hizmetleri sunan firmamız, haftalık düzenli olarak çıkış yaptığı parsiyel ve grupaj yük taşımacılığı konusunda gereken tüm detayları hayata geçirmek suretiyle geniş kapsamlı çalışmalar yapmaktadır.

Moldova Parsiyel Nakliye

Türkiye Moldova arası karayolu lojistik faaliyetlerimiz uluslararası taşımacılık kurallarına uygun bir şekilde gerektiği gibi tüm detayları ile yapılmaya özen gösterilmektedir. Moldova’ya göndermeyi planladığınız tüm komple ve parsiyel veya kargo yüklerinizin taşınması ile ilgili firmamızdan sözlü ve yazılı talepte bulunabilir en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekli ürünler çekilerek sevk edilecek , Ankara’dan MOLDOVA  Chisinau’ya gidecek bu ürünler, sevkiyat ocak ayı içerisinde olacak Bana en uygun fiyatımızı verebilir misiniz ?  Ayrıca üstten yükleme standart araçlar için de fiyata ihtiyacım var. Beton santrallerine çekici organizasyonu için biraz zamana ihtiyacım olacak, konuyu netleştirdiğimde bilgi vereceğim. Üstten yükleme standart tır fiyatına gelince, Ankara-Kişinev 2.750 usd olarak düşünebilirsiniz.

Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Karayolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak sürdürmektedir. Makedonya’nın Üsküp(Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız.

Moldova Nakliye Fiyatları

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya karayolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Moldova Nakliye Transit Süre

Makedonya karayolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo Yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız.

Moldova Nakliye Güzergah

Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir