Lübnan Nakliye

Lübnan diğer bir çok Arap ülkesinin de üye bulunduğu Arap Birliği’ne üye olmasına rağmen son derece karmaşık bir durumda bulunan dinsel ve siyasal yapısından ve coğrafi konumundan dolayı Orta Doğu’da yaşanan olumsuzluklardan dolayı bir türlü düzenli bir yaşam standartına kavuşamamakta, bölgede yaşanan gelişmelerden olumsuz yönde etkilenmektedir. Başkent Beyrut bir buçuk milyonun üzerinde bir nüfusa sahiptir. 1950 ile 1970 yılları arasında ortadoğu coğrafyasının en önemli cazibe merkezlerinden biri sayılabilen Beyrut 1970 lerden sonra ortaya çıkmaya başlayan iç karışıklıklar nedeniyle günümüze kadar gelen süreç içerisinde bu cazibesinden eser kalmamıştır.

Lübnan nakliye alanında çalışmalarına başlamış olan firmamız yurt içi taşımacılığı çalışmalarından sonra yeni bir alan olan uluslararası nakliye konusunda da çalışma alanlarını ciddi bir şekilde genişletmekte ve geliştirmektedir. Uluslararası taşımacılık çalışmalarında yurt dışı tecrübelerine sahip şoförlerimiz ile araç filomuzu ve tedarik zincirimizi her geçen gün büyütmekteyiz.

lübnan çalışan nakliye firmaları
Lübnan nakliye firması

Genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Lübnan’a taşıma faaliyetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Lübnan’ın başta başkent Beyrut (Beirut) olmak üzere tüm şehirlerine taşınması planlanan her türlü yükün taşınmasında geniş kapsamlı nakliye hizmeti sunmaktayız.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Lübnan’a sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da olağan üstü nakliye çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbead ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile aktarmasız direkt servis ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Lübnan’a gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile her hafta düzenli tır ve konteyner parsiyel çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, Lübnan’da liman veya adres teslimi lojistik hizmeti veriyoruz. Lübnan’a lojistik hizmetleri ile birlikte, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği UND üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında yapmaktayız

Lübnan’a yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın Lübnan’a aktarılması İskenderun ve Mersin limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Lübnan limanına yapılmaktadır. Tüm hatları ile Lübnan nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma konumuna ulaşmıştır. Lübnan çalışan nakliye firmaları arasında kısa sürede zirveye ulaşmış olup zirvede ki yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

Lübnan nakliye ile ilgili komple ve parsiyel yük taşıma taleplerinizi firmamızın mail ve telefonlarına yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede bütçenize en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Lübnan’a gönderilecek her türlü yükünüzün nakliyesi ile ilgili arayışa girmeden önce firmamızla irtibata geçerek konu ülke taşımacılığı anlamında beklentilerinizi karşılayacak her türlü doğru bilgiyi alabilir, planlamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Mersin Frigo tüm Lübnan taşımalarınız da sizlere bir telefon yakınlığı mesafe de bulunmakta, lojistik çözüm önerilerini sunmaya hazır beklemektedir. Sizlerde lojistik iş ortaklığımız ile kaliteli nakliye hizmeti almak isterseniz bizleri günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz.

Ankara Mersin Taşucu Limanı – Trablus Limanı Ro-ro komple tır ve kamyon taşıma fiyatımız 2.500 dolar olup transit süre 4-5 gündür. izin verilen maksimum taşıma tonaj limitimiz 25.000 kg ile sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir