Çeçenistan Nakliye 2023

çeçenistan nakliye

Çeçenistan Nakliye

Çeçenistan Nakliye tarihte ilk olarak 1936 yılında Çeçen İnguş Otonom Cumhuriyeti adı ile Rusya’nın güneyinde Hazar denizi kıyılarında bulunan Kafkasya bölgesinde kurulmuştur.Başkenti Grozni, nüfusu yaklaşık olarak 1 milyon 300 bin civarındadır.  Çeçenistan nakliye dendiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, kurulduğu ilk andan itibaren hızlı bir girişle lojistik işine koyulmuş olup, geçen 5 yıllık süre zarfında son derece büyük kazanımlar elde ederek Grozni’ye yük taşıma alanında aranan kuruluşlar arasında yer almayı başarmıştır.

çeçenistan nakliye

Uzun süren mücadeleleri sonucu kısmende olsa bağımsızlık yolunda ciddi adımlar atan Çeçenistan, ülkemizden hatırı sayılır miktarda ithalat talebinde bulunmaktadır. Bu itibarla firmamız Mersin Frigo devreye girmekte özellikle başkent Grozni’ye gönderilen her türlü ürünün taşımacılığını en akılcı çözüm yollarıyla sağlamaktadır.

Çeçenistan Parsiyel Nakliye

Çeçenistan Nakliye Komple ve parsiyel yük servisleri bulunan firmamız tüm taşımalarını Gürcistan üzeri kara yolundan gerçekleştirmektedir. Rusyanın Viladikavkaz sınır kapısından geçmek suretiyle Çeçenistan’a en yakın gümrük noktasında ithalat gümrüklemesini yaptıktan sonra teslimatları gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Çeçenistan’a ihrç edilen yaş sebze meyve ve donmuş ürünlerin dereceli olarak taşınmasını frigo dorseli soğutuculu tırlarımızla artı eksi derecelerde taşıya bilmekteyiz.

Mersin Frigo

Grozni’ye lojistik çalışmaları noktasında ilk akla gelen kuruluşlardan olmamızın verdiği kararlılıkla ihracatını düşündüğünüz tüm yük sınıflarının taşınmasında öncülük etmekteyiz. Çeçenistan nakliyatı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını firmamızdan alabilir, Türkiye’nin her yerinden gönderilebilecek araçlarımızla en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi değerlendirmeye alabilirsiniz.

Çeçenistan parsiyel taşımalarıyla ilgili son zamanlarda gelen talep yoğunluğundan kaynaklı olarak İstanbul depolarımızda açtığımız bölümlerde her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımıza başlamış bulunuyoruz. Teslimatların Grozni gümrük noktasına yapıldığı parsiyel taşımalarımızda çıkışlarımız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan son derece modern olarak dizayn edilmiş uzman ekibimiz ve gerekli tüm ekipmanlarımızla son derece sağlıklı hizmet sunabilmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir