Dağıstan Karayolu Nakliye 2023

Dağıstan Karayolu Nakliye

Dağıstan Karayolu Nakliye

Dağıstan karayolu nakliye alanında faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren firmamız, yapılmakta olan sevkiyatları alternatif güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Dağıstan’a ihracat yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımız istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Dağıstan’ın özellikle Mahaçkale bölgesine gönderilen her türlü yükün taşınması işlemleri Gürcistan üzeri karayolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından roro gemisi çıkışlı olarak Rusya üzeri ve direk Rusya limanlarına hareketle denizyolu karayolu birleşmesi şeklinde sağlanmaktadır.

Rusya Federasyonu’na bağlı özerk bir cumhuriyet olan dağıstan ile son zamanlarda bir hayli gelişen ticari ilişkilerimiz çerçevesinde özellikle ihracat anlamında hatırı sayılır nitelikle nakliye seferleri düzenlenmektedir. Firmamız bu pastadan büyük bir dilime sahip bulunmakta, yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde birçok üretici ve ihracatçı firmanın tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Dağıstan Parsiyel Nakliye

Ülkemizin Dağıstan’a en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo araçlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile ayrıca ürün sınıflarına göre kamyon ve kamyon römork araçlarımız ile taşınmaktadır.

Sektördeki Konumumuz

Dağıstan karayolu nakliye hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız Dağıstan’a yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırlara ek olarak Rus ve Gürcü plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Aylık düzenli olarak geçiş belgesi temin edebilen firmamız, geçişlerde evrak beklemek gibi sorunlar yaşamamaktadır. Ülkemizin tüm bölgelerinden Dağıstan’a ihraç edilen ürünler, varış adreslerine cmr sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Dağıstan nakliye çalışmalarımız, komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle veya depolarımıza gönderilmeleri suretiyle Dağıstan gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Dağıstan gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Dağıstan da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla neticelendirilmektedir.

Türkiye-Dağıstan Ticari İlişkileri

Rusya sınırları içerisinde bulunan Dağıstan özerk cumhuriyeti ile belirli potansiyel çerçevesinde ticari ilişkilerde bulunan ülkemiz, bu ülkeye gönderilen birçok ürün çeşidi ile ihracat nakliye çalışmaları yapmaktadır. Bu bağlamda firmamıza sorumluluğumuz gereği düşen vazifelerimizi layıkıyla yerine getirmeye azami ölçüde gayret göstermekteyiz. Gürcistan üzeri karayolu ile taşıma çalışması imkanı bulunan Dağıstan’ a gönderilen tüm ihracat içerikli ürünleri C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan araç filomuza bağlı tır ve kamyonlarımızla CMR sigortası kapsamında taşımaktayız.

Özellikle varış adresleri gümrük işlemlerinin bitirilmesi gibi zor bir alanı da acenteliklerimiz ve temsilciliklerimiz vasıtası ile olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlamakta, taşınan yükleri tam zamanında teslim adresine ulaştırmaktayız. Dağıstan kara yolu nakliye, standart ve gabari dışı ağır nakliyat, soğuk zincir ürün frigo tır taşımacılığı, konteyner nakliyesi, açık ve dökme yük taşımacılığı ile Rusya üzeri denizyolu bağlantılı tüm taşıma alanlarında lojistik faaliyetlerimiz kararlılıkla sürmektedir. Dağıstan kara yolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara sağlıklı bir şekilde araç konum bilgilendirmesi yapabilmekteyiz.

Dağıstan Nakliye Fiyatları

Mersin Frigo

Ülkemizde üretilen binlerce çeşit ticari malzemenin Dağıstan özerk bölgesine taşınmasında azami sayıda tır nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmakta, günlük tır seferlerimizle karayolu taşımacılığına yeni bir anlayış kazandırmaktayız. Firmamız Dağıstan’a yük taşımacılığı konusunda tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak, minimum sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır. Hazar Denizi kıyısında son derece güzel bir coğrafyada bulunan Dağıstan bölgesi ile çalışmalarımızda kullanmakta olduğumuz nakliye tırlarımız son model özelliklere sahiptirler. Dağıstan ağır nakliyat alanında taşınabilen ağır tonajlı her türlü yükün nakliyesini lowbed dorse tırlarımızla karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Siz değerli ihracatçılarımızın taşıtmayı planladığı yüklerinin Dağıstan Mahacqala ‘ya gönderilmesi ile ilgili taleplerini firmamızın günün her saati faal olarak çalışan bilgi işlem merkezine telefon ve mail yolu ile sözlü veya yazılı olarak bildirimde bulunmalarını rica ederiz. Bildirimleriniz firmamız operasyon ekibi tarafından anında değerlendirmeye alınarak kapsamlı detaylandırma yapılarak, kısa süre içerisinde söz konusu lojistik hattı ile ilgili tüm bilgileri ve bütçenize en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir