Nahçıvan Nakliye 2023

Nahçıvan Nakliye

Nahçıvan Nakliye

Nahçıvan nakliye çalışmaları yapmakta olan nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız Mersin Frigo, kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana düzenli olarak ihracat yük taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Nahçıvan’a gönderilmekte olan binlerce ürün çeşidinin nakliyesini Türkiye’ nin tüm şehirlerinden yüklenmek üzere, gümrükleme işlemlerinin akabinde tamamlamaktayız. Komple tır yüklemelerinin yanı sıra, İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşıma işlemlerini de gerçekleştirmekte olduğumuz Nahçıvan’da bulunan acentelerimiz ile iş paylaşımımız neticesinde teslimatlar en hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Nahçıvan bölgesine çalışan araçlarımız filomuzda bulunan tenteli, frigo, kapalı dorse, kamyon, konteyner kilitli dorse ve ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız vasıtasıyla her türlü yükü taşımaya uygun halde hizmet etmektedirler. Kara yolu nakliye çalışan firmalar arasında öne çıkan en belirgin özelliğimiz, işimize olan saygının neticesinde yapmakta olduğumuz taşımacılık işlerimizi layıkı ile tam olarak yerine getiriyor olmamızdır.

Nahçıvan Parsiyel Nakliye

Mersin Frigo

Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’ ne kara yolu nakliyesi yapan firmalar içerisinde zirvede bulunmakta olmamızın vermiş olduğu özgüven ile kapsamlı lojistik çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyoruz. İhracat kapsamlı her türlü paletli, kuru yükler, soğuk ürünler, donmuş gıda maddeleri, konteyner sevkiyatı, proje yükleri, ağır nakliye yük grupları, mobilya, inşaat malzemeleri, yapı malzemeleri, otomotiv ürünleri, beton ürünler gibi bir çok ürününüzün Nahçıvan’a ulaştırılmasında büyük pay sahibiyiz. Nahçıvan nakliye, taşımacılık, Nahçıvan lojistik, ağır nakliyat, parsiyel ve grupaj yük taşımacılığı, Nahçıvan konteyner nakliyesi ve frigo tır taşıma işlemleriniz ile ilgili taleplerinizi firmamızın sürekli aktif halde bulunan mail adresleri ve telefon numaralarına sesli ve yazılı olarak bildirebilir, detaylarını belirtmiş olduğunuz tüm ihracat yüklerinizin taşınması ile ilgili en ekonomik fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Nahçıvan’da bulunan askeri araçların Türkiye İskenderun limanı üzerinden Avrupa’ya taşınması işlemlerini gerçekleştiren firmamız ithalat anlamında araç organizasyonunun bir hayli zor olmasına rağmen bu bölgeye istenen miktarda araç gönderebilme yetisine sahiptir.

HİZMETLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir