Gürcistan Nakliye 2024

Gürcistan Nakliye

Gürcistan nakliye çalışmalarına kurulduğu ilk günden bu yana hız kesmeden devam etmekte olan firmamız Mersin Frigo Lojistik, komple tır taşıma, parsiyel nakliye, gabari dışı ağır nakliyat, frigo nakliye ve konteyner taşımacılığı gibi alanlarda oldukça kapsamlı lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plakalı yüksek modelli her ebat ve ağırlıkta yükü taşıyabilecek kapasiteye sahip tırları ve Türkiye – Gürcistan hattında son derece deneyimli ve tecrübeli bulunan sürücülerimiz kontrolünde ihracat ve transit kapsamlı yük taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Avrupa ülkelerinin tamamından Gürcistan’ın başta başkent Tiflis olmak üzere, Poti ve Batum gibi tüm şehirlerine Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke yük taşıma işlemlerini de gerçekleştirebilen firmamız yaptığı tüm nakliye seferlerinde CMR sigortası ve TIR karnesi güvencesinde çalışmalar yapmaktadır. 25 tona kadar ağırlığı bulunan ticari kapsamlı her türlü yükün nakliyesini standart tenteli olarak adlandırdığımız brandalı tırları ile taşımakta olan firmamız, küçük çapta kargo ve parsiyel kapsamında ki yük grupları ile ölçü dışı ve ağır nakliyat kapsamında bulunan yükleri de rahatlıkla ve düzenli bir şekilde taşıyabilmektedir.

Gürcistan parsiyel nakliye çalışmalarımız İstanbul ve Ankara illerimizde bulunan parsiyel depolarımızdan çıkış yapacak şekilde organize edilmekte, gümrüklemenin yapılmasının akabinde yola çıkan parsiyel araçlarımız Gürcistan şehirlerinde gümrük noktalarına teslim edilmektedir.

Ülkemiz ihracatçıları ile Gürcistan  yetkililerinin karşılıklı yapmış oldukları ticari anlaşmalar çerçevesinde tekstilden makinaya, gıda ürünlerinden sanayi ekipmanlarına kadar akla gelebilecek her türlü ticari eşyanın taşınmasında önemli bir rol üstlenmekte olan firmamız Mersin Frigo Lojistik, yüklerin tırlara yüklenmesinin hemen ardından yola çıkarak maksimum 3 gün içerisinde Gürcistan’ın her hangi bir noktasına adres teslimi komple tır taşımacılığı yapmaktadır.

Rusya ve Azerbaycan üzeri üçüncü ülkelere yapılan sevkiyatlarda geçiş noktası olan Gürcistan, Sarp sınır kapısından giriş yapılarak transit geçilmekte, bu anlamda da önemli bir koprü vazifesi üstlenmektedir. Çok fazla üretim alanı bulunmayan ülkeye en fazla mal girdisi elbette ki sınır komşusu Türkiye’den yapılmakta olduğundan, ülkemiz ihracatçı ve dış ticaret firmaları ile üretici ve girişimcileri Gürcistan pazarına ayrı bir önem vermektedirler.

başlık

Gürcistan çalışan nakliye firmaları kategorisinde yer alan Mersin Frigo, lojistik sektörüne adım attığı ilk günden bu yana çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte, gelişmekte olan teknoloji ile aynı paralellikte faaliyetlerde bulunmaktadır. Türkiye’den Gürcistan’a taşınmakta olan tüm yük sınıflarının nakliyesinde son derece başarılı bir grafik çizelgesi bulunan firmamız, özellikle yüklerin hedeflenen süre içerisinde teslim adreslerine ulaştırılmasında azami derecede önem ve gayret göstermektedir.

Gürcistan karayolu tır nakliye çalışmalarımızı Mersin ilimizde bulunan modern araç filomuz bünyesinde bulunan son model araçlarımız ve özel eğitimden geçmiş şoförlerimiz ile gerçekleştirmekte, ihracat ve transit kapsamlı tüm yüklerin nakliyesinde Türk ve Gürcistan plakalı tırlarımızı kullanmaktayız. Gürcistan’a komple ve parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra açık yük grupları, ağır nakliyat, frigo yükler ve konteyner nakliyesi alanlarında da hatırı sayılır ölçüde lojistik faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Sınır komşumuz olması münasebetiyle yakın mesafede bulunan Gürcistan’a yük teslimatları, Türkiyenin her yerinden yüklenen eşyalar ortalama 2-3 gün içerisinde yapılmaktadır.

GÜRCİSTAN TRANSPORT ÇALIŞMALARIMIZ

Gürcistan transport Firmaları içerisinde özel çalışmaları ile dikkat çeken lider kuruluş Mersin Lojistik, kurulduğu ilk günden bu yana yapmış olduğu çalışmaları ve lojistik alanında ki performansı ile kurumsallaşma yolunda adım adım ilerleyişini sürdürmektedir. Türkiye’den Gürcistan’a ihracat yüklerinin en güvenli yollarla taşınmasını sağlayan firmamız bünyesinde bulunan tır ve kamyonları ile taşımacılık hizmetlerini devam ettirmekte, gün geçtikçe de modern filosunda bulunan araç sayısını arttırmaktadır.

Gürcistan komple ve parsiyel yük taşımacılığında yılların vermiş olduğu deneyim ile çalışmalar yapan firmamız, İstanbul’da kurmuş olduğumuz parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmaktadır. Komple ve parsiyel yükleriniz Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Poti, Kutaisi gibi şehirlerine en kısa süre de ulaştırılmakta, geçmekte olduğumuz en uygun yol Sarp sınır kapısıdır.

Gürcistan karayolu nakliyesinde 25 tona kadar yük alabilen kapasiteye sahip tırlarımız ile her türlü yükünüzü taşımaktayız. Ağır nakliye, açık dorse tır, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi, kamyon ile taşıma gibi alanlarda çeşitlilik arz ediyoruz. Türkiye’nin başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Kayseri, Gaziantep, Bursa, İzmir, Antalya, Adana ve Mersin gibi birçok ilinden yüklenen yüklerin Gürcistan’a taşınması ve gümrük işlemlerini yapmaktayız. Uluslararası lojistik sektöründe temel alt yapısını tamamlayarak piyasaya hakim bir şekilde nakliyecilik hizmetleri sunan firmamız, aldığı yükü çok kısa bir süre içerisinde teslim adresine ulaştırması yönü ile aşırı dikkat çekmektedir.

Gürcistan tır firmaları ile işbirliğimiz kapsamında araç tedarikinde zorluk çekmiyor, istenilen sayıda tır ve kamyon organizasyonlarını gerçekleştirebiliyoruz. Gürcü Lojistik, Tiflis nakliye, Batum taşımacılık, Poti transport periyotlarında faaliyetlerimizi sigrotalı ve tır karneli olarak devam ettiriyoruz. Gürcistan’a çalışan nakliye ve lojistik şirketlerine öncülük eden bir firma konuma yükselmemizin sebebi, maddiyatı her zaman ikinci planda bırakarak önceliği müşteri memnuniyetine bırakmamızdır. Yük taşımakta olduğumuz araçlarımız genellikle son model tırlardan oluşmakta, Türk ve Gürcistan plakalı araçlarla nakliye seferleri yapmaktayız. Firmamızdan Gürcistan kamyon fiyatlarımızı sormadan komple ve parsiyel yükleriniz için nakliye navlun teklifi almayınız

GÜRCİSTAN KARA NAKLİYE

Gürcistan Tır Firmaları içinde lider kuruluş olan Mersin Frigo, Kurulduğu ilk günden bu yana yapmış olduğu çalışmaları ve lojistik alanında ki performansı ile kurumsallaşma yolunda adım adım ilerleyişini sürdürmektedir. Türkiye’den Gürcistan’a ihracat yüklerinin en güvenli yollarla taşınmasını sağlayan firmamız bünyesinde bulunan tır ve kamyonları ile taşımacılık hizmetlerini devam ettirmekte, gün geçtikçe de araç sayısını arttırmaktadır. Gürcistan komple ve parsiyel yük taşımacılığında yılların vermiş olduğu deneyim ile çalışmalar yapan firmamız, İstanbul’da kurmuş olduğumuz parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmaktadır. Komple ve parsiyel yükleriniz Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Poti, Kutaisi gibi şehirlerine en kısa süre de ulaştırılmakta, geçmekte olduğumuz en uygun yol Sarp sınır kapısıdır.

Gürcistan karayolu nakliyesinde 25 tona kadar yük alabilen kapasiteye sahip tırlarımız ile her türlü yükünüzü taşımaktayız. Gürcistan ağır nakliye, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi, kamyon ile taşıma gibi alanlarda çeşitlilik arz ediyoruz. Türkiye’nin başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Kayseri, Gaziantep, Bursa, İzmir, Antalya, Adana ve Mersin gibi birçok ilinden yüklenen yüklerin Gürcistan’a taşınması ve gümrük işlemlerini yapmaktayız. Gürcistan tır firmaları ile işbirliğimiz kapsamında araç tedarikinde zorluk çekmiyor, istenilen sayıda tır ve kamyon organizasyonlarını gerçekleştirebiliyoruz.

Gürcü Lojistik, Tiflis nakliye, Batum taşımacılık, Poti transport periyotlarında faaliyetlerimizi sigrotalı ve tır karneli olarak devam ettiriyoruz. Gürcistan’a çalışan nakliye ve lojistik şirketlerine öncülük eden bir firma konuma yükselmemizin sebebi, maddiyatı her zaman ikinci planda bırakarak önceliği müşteri memnuniyetine bırakmamızdır. Yük taşımakta olduğumuz araçlarımız genellikle son model tırlardan oluşmakta, Türk ve Gürcistan plakalı araçlarla nakliye seferleri yapmaktayız. Firmamızdan Gürcistan kamyon fiyatlarımızı sormadan komple ve parsiyel yükleriniz için nakliye navlun teklifi almayınız

Gürcistan Ağır Nakliyat

Komşu ülkelerimiz arasında yer alan Gürcistan’a ağır nakliyat konusunda her türden gabari yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerde bulunabilir, en uygun taşıma navlun tekliflerimizi değerlendire bilirsiniz. Başta Tiflis olmak üzere Poti, Batum, Kutaisi gibi şehirlerine gönderilmesi planlanan tüm ağır nakliye yüklerinizi gereken tüm özverimiz ile taşıyoruz.

Yurt dışına ağır nakliye çalışmalarımız birçok ülkeye olduğu gibi Gürcistan’a da önemli miktarda yapılmaktadır. Firmamız her türlü ağır nakliyat yük gruplarının karayolu izin belgesi ve öncü araç nezaretinde sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Makine ve proje yük gruplarında olan tüm maüllerinizin low bead tırlarımızla taşınması ile ilgili her türlü destekte bulunmaya hazırız.

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gürcistan parsiyel nakliye alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, söz konusu alanda uluslararası çalışan nakliye ve lojistik firmaları arasında büyük pay söz sahibi olmuş, başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyerek sektör de iddialı çalışmalara imza atmıştır.Firmamız yakalamış olduğu performans ve başarı grafiğini uluslararası alanda sürdürmek amacıyla girişimlerde bulunarak ticaret yapmakta olduğumuz ülkelere nakliye faaliyetlerini üst düzeyde seviyelere taşımak amacıyla yurt dışına açılmış, kararlı bir şekilde uluslar arası nakliye çalışmalarına başlamış ve son model araçlardan oluşan tam donanımlı araç filosunu oluşturmuştur.

Firmamız lojistik faaliyetlerine öncelikle yakın komşu ülkelerden başlamış, her geçen gün ağını genişleterek kısa sürede tüm Avrupa ve Asya ülkeleri ile ihracat, ithalat nakliye çalışmalarında boy göstermeye başlamıştır.Ticari ilişkilerimizin son derece normal seyrettiği komşu ülkelerden Gürcistan ile yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde seyreden taşıma trafiğinde varlığını sürdürmekte olan firmamız, ülkemizden gönderilen ihracat yükleri ile özellikle Avrupa ülkelerinden transit geçişli taşınan üçüncü ülke kapsamında bulunan yüklerin sevk edilmesi hususunda çalışmalarını son derece özenli ve düzenli bir şekilde sürdürmektedir.

Gürcistan Parsiyel Nakliye Firması Mersin Lojistik
Gürcistan Parsiyel Nakliye Firması

Firmamız, sektörde göstermiş olduğu başarılı çalışmaları neticesinde kısa süre içerisinde uluslararası nakliye çalışmaları yapan sayılı kuruluşlar arasına girerek ticaret erbapları tarafından özellikle tercih edilen ve aranan firma konumuna ulaşmayı başarmış olup, bu alanda kurumsallaşma yolunda yakalamış olduğu çizgisinden sapmadan üstün ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini devam ettirmektedir.

Kuruluşumuz Mersin Frigo, Gürcistan nakliye konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve taşıma yetki belgesi ile kesintisiz hizmetlerini sürdürmeye aralıksız olarak devam etmektedir.Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Gürcistan’ın özellikle Tiflis, Batum, Poti, Kutaisi ve Ksani gibi şehirleri başta olmak üzere diğer tüm bölge ve şehirlerine gönderilmekte olan yüklerin taşınmasında kapsamlı lojistik hizmeti sağlayan firmamız, aynı zamanda Gürcistan’dan Türkiye’ye  ithal edilen ve transit geçişli olarak Avrupa ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili de çalışmalar yapmaktadır.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman, Konya ve Antalya gibi illerimizde açılan şubeleri ile her geçen gün büyüyerek Gürcistan’a çalışan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan  yükselişini sürdürmekte, nakliye alanında ki varlığını kabul ettirmiş, yoluna son derece emin adımlarla yürümektedir.

Firmamız Gürcistan’a kara ve deniz yolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerler ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş gıda ürünleri, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo dorse tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Gürcistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel diye tabir edilen parça veya kargo kapsamlı yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, İstanbul ve Ankara’da yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Poti gibi şehirlerine adres  veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir. Koli içerisinde, paletler bünyesine, sandıklı ve kasalı olarak taşınması istenen parça yüklerin gümrüklü olarak ticari eşya kapsamında taşınmasında son derece uygun fiyatlara nakliye yapan nadir kuruluşlardan birisiyiz.Gürcistan’a nakliye çalışmalarımız dışında gümrükleme, depolama, antrepo ve sigortalama hizmetlerimizde bulunmakta, Gürcistan da yerleşik bulunan acentelerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Gürcistan Karayolu nakliye seferleri  yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlayabiliyoruz. Gürcistan ile ilgili komple tır nakliyesi ve parsiyel yük taşıma taleplerinizi firmamıza sözlü veya yazılı olarak bildirmek suretiyle bildirebilir, alanında deneyimli ve uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Parsiyel yüklerinizi güvenli bir şekilde Gürcistan’a göndermeyi düşünüyorsanız, firmamızla mutlaka iletişime geçmenizi, bütçenize uygun olacağını düşündüğümüz taşıma navlun tekliflerimizi almanızı öneririz.

başlık

Gürcistan frigo yük taşımacılığı konusunda uzun yıllardan bu yana çalışmalar yapmakta olan firmamız, kurulduğu ilk günden bugüne kadar gelişen süreçte teknolojiyi yakından takip ederek nakliye çalışmalarında hayata geçirmekte, son derece modern çalışmalara imza atmaktadır.

Türkiye Gürcistan arası frigo tır taşımacılığında uzmanlaşmış olan kuruluşumuz, işbirliği içerisinde bulunduğu bir çok nakliye firması ile ortak çalışmalar yapmakta, hatırı sayılır derece de büyük proje işleri layıkı ile yerine getirmekte ve sonuçlandırmaktadır.

Özellikle Antalya, Mersin ve Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerinde üretilmekte olan yaş sebze meyve türlerinin tamamının Gürcistan’ın başta Tiflis olmak üzere diğer tüm şehirlerine ulaştırılmasında emekleri bulunan firmamız tüm araçlarını ısı takip kontrol sistemi ile izlemekte, taşınan yükün taşınması gereken derecede teslim yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Gürcistan frigo yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamız mail ve telefonlarına yazılı veya sözlü olarak bildire bilir, deneyimli personellerimiz tarafından en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alıp değerlendire bilirsiniz.

Gürcistan Frigo Firmaları

Gürcistan frigo firmaları ile işbirliği içerisinde son derece önemli işlere imza atmış olan şirketimiz, Türkiye’de üretilmekte olan her türlü soğuk zincir ürünün Gürcistan’ın Tiflis, Batum ve Poti gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ulaştırmaktadır.

Frigo dorse son model tırları ile sektörde özellikle aranan ve tercih edilen firma konumunda olmamızın verdiği özgüven ile lojistik çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz.

Mersin, Antalya, Adana, İzmir, Manisa gibi bir çok ilimizde yetiştirilmekte olan yaş sebze meyve, kuru gıda, çiçek ve bitkilerin ısı kontrollü dereceli çalışan thermo king dorselerle Gürcistan’a taşınmasını sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir