İrlanda Nakliye 2023

İrlanda Nakliye Hizmetleri

İrlanda Nakliye Uluslararası kara ve denizyolu LOJİSTİK faaliyetleri alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız, İrlanda’ya yapılmakta olan ihracat ve İrlanda’dan ülkemize yapılan ithalat  taşımalarında da hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, gönderilmesi düşünülen her türlü yükün taşınmasında tam kapasite ve tam donanımlı araç ve ekipmanları ile hizmetlerine devam etmektedir.

İrlanda çalışan nakliye firmaları arasında başarılı çalışmaları ile göz önünde olan firmamız karayolu taşımacılığı konusunda geçmişten gelen tecrübeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmekte olup kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma statüsüne ulaşmıştır.

Karayolu Komple Tır taşımalarının yanı sıra yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına  İstanbul ‘da yerleşik depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

İrlanda nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerde araçlarımızla devam ettirmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Firmamız, yaptığı tüm taşımaları güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar, olabilecek minimum sürede teslim etmektedir. Firmamız Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri ile yurt dışı gümrükleme spedisyon hizmetlerini de sunmakta, alanında uzman tam donanımlı ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinde mevcut bulunan yüklerinizi İrlanda’nın tüm şehirlerine sevkini en kısa sürede tüm detayları  ile CMR sigortası kapsamında sağlamaktayız.

Türkiye-İrlanda  lojistik hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

irlanda nakliye

Taşınması planlanan yüklerinizin sevki ile ilgili tüm taleplerinizi firmamıza telefon ve mail yolu ile yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle bildirebilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi çerçevesinde en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile navlun tekliflerimizi alabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir