Hırvatistan Nakliye 2024

Hırvatistan Nakliye

Hırvatistan Nakliye Hizmetleri

Hırvatistan nakliye firmaları arasında önemli bir pozisyona sahip olan şirketimiz, 2013 yılında kurulmuş olup, kurulduğu ilk günden bu yana lojistik çalışmalarına tam kapasiteli olarak devam etmektedir. Karayolu komple tır ve parsiyel taşımacılığının yoğun olarak talep gördüğü balkan ülkeleri arasında önemli bir yere sahip olan Hırvatistan’ ın başta başkent Zagrep olmak üzere tüm şehirlerine taşınmakta olan ve taşınması planlanan ihracat kayıtlı her türlü yükün sevk edilmesi işlemlerini başarı ile gerçekleştiren firmamız hatırı sayılır miktarda proje işe imza atmıştır.

Türkiye Hırvatistan arası kara yolu tır nakliyeciliğinde gerekli olan tüm detaylara bütünüyle hakim olarak adresten adrese sigortalı taşımacılığın tek adresi olan Mersin Frigo gösterdiği üstün performansı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış, bu memnuniyetten elde edilen kazanımlarını yine nakliye sektöründe değerlendirerek çalışma alanını bir hayli büyütmüştür.

Uluslararası taşımacılık yönetmeliğine harfiyen uyarak Türkiye Hırvatistan arası lojistik hizmetleri sunmakta olan firmamız Mersin Frigo, rakipleri arasında müşterileri tarafından öncelikli tercih sırasında sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.Tipik bir orta düzey Avrupa ülkesi olan Hırvatistan’ın başkenti Zagrep, doğusunda Sırbistan, güneyinde Bosna Hersek, kuzeyinde Macaristan ve Slovenya, batısında ise Akdeniz sahilleri ile çevrelenmiştir.

Kara yolları yönetmeliğine uygun taşıma koşullarında Hırvatistan lojistik hizmetlerini aralıksız sürdüren Mersin Lojistik, geçmişten günümüze sektörde göstermiş olduğu üstün performansı sebebiyle bir çok ihracatçı ve ihracatçı firmanın proje işlerinin taşınması konusunda hatırı sayılır nitelikte başarılı bir görüntü sergilemekte, kaliteye dayalı nakliye çalışmalarına imza atmaktadır. Hırvatistan’a tenteli tır taşımacılığının yanı sıra, frigo nakliye, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi alanlarında da başarılı grafik sergilemekte olan kuruluşumuz yapmakta olduğu lojistik çalışmaları ile kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Hırvatistan Nakliye Firmaları

Uluslararası kara ve deniz yolu Taşımacılık alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız , Hırvatistan’a yapılmakta olan ihracat ve Hırvatistan’dan ithalat  taşımalarında da hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, Hırvatistan’a gönderilmesi düşünülen her türlü yükün taşınmasında tam kapasite ile hizmetlerine devam etmektedir. Hırvatistan çalışan nakliye firmaları arasında başarılı çalışmaları ile göz önünde olan firmamız karayolu taşımacılığı konusunda geçmişten gelen tecrübeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Hırvatistan Parsiyel Nakliye

Komple Tır taşımaları ile birlikte yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul ‘da kurulmuş depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur. Hırvatistan nakliye çalışmalarımızı alanlarımıza kurulu geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  dorselerimizle sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Firmamız , taşımalarınızı sigorta kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar, olabilecek minimum sürede teslim etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri ile yurt dışı gümrükleme spedisyon hizmetlerini de sunan firmamız , alanında uzman tam donanımlı ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir. Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinde mevcut bulunan yüklerinizi Hırvatistan’ın başta başkent Zagrep olmak üzere tüm şehirlerine sevkini en kısa sürede tüm prosödürleri  ile CMR sigortası kapsamında sağlamaktayız.

İHRACAT İTHALAT NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Türkiye-Hırvatistan lojistik hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli çalışmalarımız mevcuttur. Taşınması planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle iletebilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi ile en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile tekliflerimizi alabilirsiniz. İstanbul’dan yüklemeyi planladığımız Zagrep Hırvatistan komple tır yükümüz için en uygun taşıma fiyat teklifinizi rica ederiz.

Hırvatistan Nakliye Fiyatları

Başkenti Zagrep olan tipik bir balkan ülkesidir Hırvatistan.Ülkemizde üretilen bir çok kalem ürünün nakliyesi güvenli ve özverili bir şekilde Mersin Frigo tarafından yapılmaktadır.Tüm yük sınıflarının taşınması ile ilgili yük kalıplarına uygun tır kamyon frigo dorse ağır nakliyat araçları ve konteynerleri ile yükleme adresinden teslim adresine kadar sigortalı taşıma yapmaktayız.

Bu ülkeye komple tır taşımaları ile birlikte her hafta İstanbul depomuzdan çıkış yapan parsiyel kargo ve ekspres araçlarımızla düzenli parsiyel çıkışlarımız mevcuttur.Parça yükleriniz ebat ve ağırlıkları itibarı ile değerlendirilerek taşıma fiyatlandırması yapılır, ve yükleriniz tercihinize göre bulundukları adreten alınarak Hırvatistan da teslim edilecek adrese kapı teslimi olarak ulaştırılır.

Hırvatistan kara yolu nakliyesi ile ilgili komple parsiyel ve ağır nakliyat gibi tüm yüklerinizin taşınması ile ilgili arayışa girmeden firmamızla görüşebilir en makul fiyat tekliflerimizi deneyimli ekibimizden en kısa sürede alabilirsiniz.

ÜLKE TARİHİ HAKKINDA

Balkan yarımadasının kuzeybatısında yer alan Hırvatistan 4 milyon civarı nüfusu ile Avrupa’nın en yenilerinden sayılabilecek ülkesi konumundadır.Batısında Adriyatik denizi bulunan Hırvatistan’ın başkenti Zagrep’tir. Hırvatistan nakliye çalışmaları yapmakta olan lojistik şirketleri arasında özel manevralarla geniş iş hacmi yakalamış olan firmamız, sektörde ülkemiz ile Hırvatistan’ın ticari ilişkileri kadar eski bir geçmişe sahiptir.

Geçmişten edindiği deneyim ve kazanımlarını yine taşımacılık sektöründe değerlendirme prensibinden asla ödün vermeden olabildiğince modern, teknolojik ve sektöre son derece uyumlu çalışmalar yapmakta, kaliteli hizmet anlayışı ile oldukça başarılı performans sergilemektedir. Türkiye Hırvatistan arası nakliyat çalışmalarında yüksek modelli araçları kullanmaya gayret gösteren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerinin meyvelerini toplamaktadır.

KOMPLE TIR VE PARSİYEL

Ülkeye komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımızdan her hafta çıkış yapmakta olduğumuz düzenli parsiyel servislerimiz de bulunmaktadır. Her ebat ve ağırlıkta ki kargo ve parsiyel kağsamlı yükleriniz itina ile ambalajlanarak Hırvatistan şehirlerinde gümrük noktaları veya adreslere teslim şeklinde dağıtım yapabilmekteyiz. Taşımakta olduğu tüm ürün ve mamüllerin nakliyesini cmr sigortası kapsamında gerçekleştirmekte olan firmamız, talebe göre yüklerin özel sigorta işlemlerini de gerektiği şekilde yapabilmektedir.

Balkan yarımadası coğrafyasından kuzeybatı bölümüne konumlanmış olan Hırvatistan Avrupa’nın yeni sayılabilecek ülkelerinden birisidir. Slovenya, Macaristan, Sırbistan ve Bosna Hersek ile sınırları buluna ülkenin başkenti Zagrep olup ülkenin Adriyatik denizine kıyısı bulunmaktadır. Avrupa ülkeleri arasında en güzel kıyı sahil şeridine sahip bulunan Hırvatistan özellikle yaz aylarında önemli oranda turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Para birimi kuna olan Hırvatistan’da çoğunlukla kullanılan dil yine resmi dil olan Hırvatçadır. Turistlerin gezi düzenledikleri illerin başında yer alan Zagrep dışında Split, Dubrovnik ve Hvar şehirleri de oldukça öenmli oranda tursiti ağırlamaktadır. Ülkemiz vatandaşlarınında çoğunlukla tercih ettiği tatil merkezlerin biri yine Hırvatistan’dır.

Ülke iklim bakımından iki türlü değişkenlik göstermekte, kara ve akdeniz iklimleri görülmektedir. İki iklimin boy göstermesi sebebi ile yemek kültürleri de iki gruba ayrılmakta, Akdeniz ikliminin yaşandığı bölgelerde balık ve sebze yemekleri öne çıkmakta, kara iklimin bulunduğu bölgelerde ise daha çok et yemekleri yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir