İspanya Nakliye 2023

ispanya çalışan nakliye firmaları
İspanya nakliye firması

İspanya nakliye çalışmaları yapan lojistik firmaları içerisinde en yoğun faaliyetleri bulunan kuruluşların başında gelen firmamız, Türkiye İspanya arası ihracat komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanında son derece önemli işlere imza atmış, göstermiş olduğu üstün performansı ile tim ihracatçı ve ithalatçı müşterilerinin takdirini ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Uluslararası tır nakliye işlerini başarılı bir şekilde devam ettirmekte olan şirketimiz, sektöre adım attığı ilk günden bu yana, prensipleri ve vizyonu ile sürekli ön planda olmuş, taşımacılık piyasasına katmış olduğu değerler ile olumlu anlamda tepkiler almıştır. İspanya nakliye konusunda eğitimli personelleri, son model araçları, uzman sürücüleri ile yoğun çalışmalar yapmakta, sürekli değişen ve gelişen teknolojiye anında uyum sağlayarak her türlü yeniliği kendi bünyesinde hayata geçirerek beklentilere önemli oranda olumlu karşılıklar vermekteyiz.

İspanya ihracat yük taşımaları ile birlikte ülkemize ihraç edilen ürünlerin taşınmasını, Türkiye üzeri Asya ve Orta doğu ülkelerine transit geçişli üçüncü ülke yüklerinin nakliyesini de gerçekleştire bilmekte, yükleme anından teslim anına kadar gelişmekte olan süreci yakından takip ederek herhangi bir sorun oluşmasının önünü keserek son derece sağlıklı bir teslimat sağlamaktayız. Uluslararası karayolu taşımacılığı yönetmeliğine uygun olarak hareket eden firmamız, İspanya nakliye çalışmalarında araç filomuzda bulunan Türk plakalı tırlar ile acentelerimize bağlı olarak faaliyet gösteren yabancı plakalı tırlar ile de gerçekleştirmekteyiz.

İspanya çalışan nakliye firmaları ile rekabetçi çalışmalarımızdan doğan memnuniyetten aldığımız enerji ile gücümüze güç katıyor, tüm kazanımlarımızı yine sektörde değerlendirerek kurumsal kimlikli lojistik kuruluşu olma yolunda sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Türkiye den ihraç edilen her türlü yükün nakliyesini İspanya’nın özellikle Madrid ve Barcelona başta olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırılması noktasında son derece titiz ve özverili taşıma çalışmaları yapmaktayız.

FAALİYET ALANLARIMIZ

İspanya nakliye firmaları kategorisinde Uluslar arası Karayolu Nakliye sektöründe Faaliyet gösteren firmamız, Avrupa ve Asya’nın birçok ülkesinde olduğu gibi ispanya nakliye alanında da  başarılı bir grafik çizmekte olup Türkiye’nin bütün bölgelerinden italya tüm bölgelerine nakliye hizmeti sunmaktayız Mersin frigo olarak İspanya’ya nakliye hizmetlerinde sahip olduğumuz taşıma yetki belgesi ile  öz mal tenteli ve frigo araçlarımızın yanı sıra şirketimiz bünyesinde ki kiralık araçlarımızla size en uygun fiyata İspanya nakliye,  İspanya Parsiyel, İspanya nakliyat, İspanya ağır nakliye, İspanya ağır nakliyat, İspanya makina taşımacılığı, İspanya proje taşımacılığı konularında hizmet vermemizin haklı gururunu yaşamaktayız.

ispanya çalışan nakliye şirketleri
İspanya nakliyat şirketi

Türkiye-İspanya ve İspanya-Türkiye arası sevkiyatı yapılan ihracat ve ithalat yüklerinizin taşınmasında üstün ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız Mersin frigo, alanında uzman personelleri ile günün her saati bir telefonunuz kadar yakınınızdadır.Araç takip cihazları ile anlık konum bilgisi ve sürekli online mail adreslerimizle sürekli bilgilendirme yapmaktayız. İspanya dan İran a taşınması planlanan her nevi yükün nakliye işlemlerini firmamız Mersin Frigo gerçekleştirmektedir. İspanya Karayolu nakliyesinde Transit ve İhracat yüklerinizi frigorifik kasa  ve tenteli kasa araçlarımızla,gabari dışı yüklerinizi ağır nakliye lowbet  araçlarımızla, konteyner taşımalarınızı açık(sal kasa araçlarımızla,tonaj ve hacimce düşük ölçekli  yüklerinizi haftalık düzenli çıkış yapan parsiyel araçlarımızla güvenli,hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

İspanya’nın birçok bölgesinden Türkiye ithalat yük taşıma çalışmalarımızın yanı sıra Türkiye üzerinden başta İran olmak üzere birçok doğu ülkesine transit geçişli üçüncü ülke yük taşıma çalışmalarımızda mevcuttur. Kara ve roro nakliye şeklinde alternatif güzergahlar kullanan firmamız müşterilerine farklı önerilerle özel çözümler üretmektedir.

İspanya’ya yapacağınız tüm taşımalarınız için firmamızdan da teklif almanızı rica ederiz.Hızlı bilgi kolay ulaşım amacı ile ulaşabileceğiniz 0324 232 05 50 numaralı telefonumuz hizmetinizdedir. İspanya Barcelona yükleme İran tahran teslim karayolu komple tır taşıma fiyat teklifimiz 5.600 euro

Temel prensiplerimizin başnda yer alan müşteri memnuniyeti çerçevesinde deneyimli ve uzman ekibimizin hassas ve titiz çalışmaları kapsamında yükünüzün yüklenmesinden teslim edilmesine kadar geçen süre içerisinde periyodik şekilde araç yük ve yol durumu hakkında anlık bilgi aktarımı gerçekleştirmekteyiz

İspanya Kara Nakliye

İspanya kara nakliye çalışmalarımız, kurulduğumuz 2013 yılından bugüne istikrarlı bir şekilde devam etmekte, yakalamış olduğumuz rüzgar ile her geçen gün kurumsallaşma yolunda adım adım ilerlemekteyiz.

İspanya çalışan nakliye firmaları arasında özel bir konuma sahip olan kuruluşumuz yapmış olduğu lojistik çalışmaları ile her zaman ön planda olmuş, gelişen teknolojinin nakliye sektörüne yansımalarından anında faydalanarak harekete geçirerek üstün hizmetler sunmayı prensip haline getirmiştir.

Komple tır ve parsiyel yük taşımacılığından hatırı sayılır işlere imza atıyor, büyük proje çalışmalarında başarılı performans sergiliyoruz.

Barcelona, Madrid gibi şehirleri başta olmak üzere, tüm bölgelerine nakliye seferleri yapmakta olduğumuz İspanya’nın her köşesinde bir imzamız bulunmaktadır.

İspanya kara yolu taşımacılığı alanında büyük söz sahibi olmanın verdiği güven ile tüm ihracatçılarımızın ısrarla tercih ettiği az sayıda nakliye kuruluşu arasında yer alıyoruz.

Yükünüz yükümüzdür sloganı ile hızlı bir giriş yaptığımız nakliye sektöründe, geçmişten edindiğimiz tecrübelerimizle sektöre akılcı çözümler sunmakta, bu vesile ile birçok nakliye firmasına ışık tutmaktayız.

Nakliyat sektöründen edindiğimiz kazanımlarımızı yine bu sektöre harcayarak alanımızı büyütüp genişletmekte, araç filomuza sürekli olarak yeni araçlar eklemekteyiz. Araç filomuzda bulunan tır, kamyon, lovbet dorse, frigo dorse, konteyner dorsesi gibi çeşitli tiplerde taşıma araç gereçleri bulunmakta, araçlarımız eğitimli şoförlerimiz elinde güvenle taşıma hizmeti vermektedir.

Uluslar arası nakliyat işlerinizi gözünüz arkada kalmadan teslim edeceğiniz firma Mersin Frigo, sizlere bir telefon yakınlığı mesafe de, gelecek taleplerinizi beklemektedir.

İspanya ağır nakliye, İspanya frigo tır taşıma, İspanya parsiyel taşıma, İspanya lojistik, İspanya karayolu tır taşımacılığı gibi alanlar firmamızın layıkı ile çalışmalar yaptığı başlıca alanlardır.

İspanya Lojistik Firmaları

İspanya lojistik firmaları arasında bulunduğu konum itibarı ile ön planda olan şirketimiz Mersin Frigo, Türkiye’den ihracatı yapılan her türlü yükün taşıma işlemlerini kararlılıkla sürdürmekteyiz.

Komple tır ve parsiyel yük taşıma çalışmalarımız hız kesmeden devam etmekte, taşınan tüm ürünler sigortalı olarak cmr güvencesi altında taşınmaktadır.

İspanya ağır nakliye işlerinde gabari dışı ağır tonajlı her türlü yükü havuzlu ve uzamalı dorseli lowbed araçlarımız ile kara yolu izin belgeli ve eskort eşliğinde taşınmaktadır.

Türkiye’ de üretilmekte olan bütün ihraç ürünlerinin İspanya’ya nakliyesini istikrarlı bir şekilde yapmakta olan firmamız yükleri bulundukları adreslerinden alıp teslim edilmesi gereken adreslere güven içinde ulaştırmaktadır.

İspanya lojistik, İspanya kara yolu taşımacılığı, parsiyel nakliye, frigo tır nakliyesi, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı gibi alanlarda hizmet etmekteyiz.

Türkiye-İspanya arası kara ve denizyolu nakliye işleri yapan firmadır Mersin Frigo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir