Yemen Nakliye 2024

YEMEN KARAYOLU NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Yemen nakliye çalışmalarını alabildiğince geniş bir alana yaymış olan firmamız Türkiye’ den ihraç edilen tüm ticari eşyaların taşınmasında öncülük eden kuruluşlar arasında yer almaktadır. Arap yarımadasında yer alan Yemen ile ticari ilişkilerimiz kapsamında her türlü yükün taşınması konusunda nakliye hizmetleri sunan kuruluşumuz kısa süre içerisinde bu alanda aranılan ve tercih edilen firma konumuna yükselmiştir.Kara ve deniz yolu ile taşıma yapılabilen ülkeye ihracat ve transit içerikli yük gruplarının ulaştırılmasını en güvenli ve emin yollardan sağlamaktayız.

Yemen çalışan nakliye firmaları
Yemen Nakliye Firması

Tır, kamyon, low beat dorseler, treylerler, konteynerler firmamız güvencesinde taşınmakta olup en kısa sürede teslimat yapmak başlıca özelliklerimiz arasında gelmektedir. Yemen ülkesine gönderilen ticari yüklerin taşınması tır ile yapılmakta olup Mersin ve İskenderun limanlarından roro çıkışlı olarak Suudi Arabistan limanları varış, limanlardan sonra Yemen2 e kadar olan mesafe yine kara yolu ile aşılmaktadır.

Komple tır taşımacılığının yanında ayrıca her hafta düzenli olarak kara ve deniz yolu seferlerimizle parsiyel yük taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur. Yemen için yük taşıma isteklerinizi firmamızın yedi gün yirmi dört saat aktif halde bulunan mail ve telefonlarına gerek yazılı gerekse sözlü olarak bildirebilirsiniz.Taleplerinize karşılıklarımız en kısa sürede olacak ve en uygun navlun fiyatları ile karşılaşacaksınız.

Yemen Nakliyat

yemen çalışan nakliye firmaları

Yemen nakliyat faaliyetlerimiz lojistik sektörüne ilk giriş yaptığımız 2013 yılından bu yana düzenli, kararlı ve istikrarlı bir şekilde devam etmekte, Türkiye Yemen arası taşınması planlanan her türlü yükün nakliyesi ile ilgili gelen taleplere olumlu yönde yanıtlar vermekteyiz.

Türkiye’den Yemen’ ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi, Yemen’den Türkiye’ye kısmen de olsa ithalat taleplerini de karşılıksız bırakmamakta, gerek ihracat gerek ithalat nakliye çalışmalarımızda son model araçlarımızla taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Yemen çalışan nakliye firmaları ile iş ortaklı içerisinde sürdürdüğümüz lojistik çalışmalarımızı karayolu yetki belgesi ve cmr sigortası kapsamında en güvenli şekilde sağlamakta, yükleme anından teslim anına kadar araçlarımız her an takip altında tutulup, herhangi bir sorun yaşanmasına mahal vermeden sorunsuz sevkiyatlar yapmaktayız.

Yemen’e komple tır taşıma, parsiyel nakliye, frigo tır taşımaclığı, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi ile denziyolu lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir