Slovakya Nakliye 2023

slovakya çalışan nakliye firmaları
Slovakya nakliye firması

Slovakya Nakliye Orta Avrupa ülkelerinden biri olan Slovakya’nın başkenti Bratislava, nüfusu 5 buçuk milyondur. 1993 yılında bağımsızlığına kavuşan Slovakya, 2004 yılında NATO’ya katılmış, sonrasında Avrupa Birliğine üye olduktan sonra ekonomik açıdan önemli sıçramalar gerçekleştirmiştir.

Slovakya nakliye alanında kaliteli taşıma çalışmaları yapan nadir firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, sektöre adım attığı günden bugüne, prensiplerinden ödün vermeden yoluna kararlılıkla devam etmekte, bu kararlı yürüyüşü sayesinde kurumsallaşma yolunda her gün biraz daha mesafe almaktadır. Avrupa kıtası ülkeleri arasında yer alan Slovakya’ya nakliye çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Slovakya ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını sürdürmektedir.

Slovakya ihracat ve ithalat karayolu nakliye çalışmalarımız geçmişten günümüze süre gelen tecrübelerimizle birlikte her geçen gün yeni adımlar atarak geliştirmekteyiz. Slovakya’ya yapılan İhracat yükleri arasında öne çıkan yük gruplarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri inşaat malzemeleri gibi ürünler bulunmaktadır. Slovakya’ya nakliye konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini devam ettirmektedir. Slovakya’ya kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız nakliye çalışmalarının yanında aynı zamanda gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Slovakya’nın  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün nakliyesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Slovakya çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çekmekte, aranan ve sürekli tercih edilen firma konumunda yer almaktadır. Slovakya kara yolu nakliyesinde sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma fiyat teklifleri ile en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Slovakya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış  yapmaktayız. Slovakya’da parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır. Slovakya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Orta doğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Slovakya’da mevcut bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Slovakya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir