Macaristan Nakliye

MACARİSTAN’IN TARİHİ YAPISI

Turistik anlamda dünyanın en revaçta ülkeleri arasında ilk 15 e giren Macaristan’ın başkenti Budapeşte, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Dünya mirası listesine girmiş birçok tarihi yapıyı sınırları içerisinde barındıran Macaristan önemli bir cazibe merkezi durumundadır. Macaristan nakliye sektöründe hizmet veren lojistik firmaları arasında etkin bir konumda olan firmamız, uluslararası kara yolu taşımacılık alanındaki ki çalışmalarını hız kesmeden aralıksız sürdürmektedir.

macaristan çalışan nakliye firmaları
Macaristan Nakliye Firması

Firmamız Mersin Frigo, Macaristan’a yapılmakta olan ihracat ile Macaristan’dan ülkemize taşınmakta olan ithalat yükü nakliyeciliğinde hizmetlerine devam etmektedir. Kuruluşumuz, Macaristan’a gönderilmesi düşünülen her türlü taşınabilir nitelikte ki yükün nakledilmesinde tam kapasite ile hizmetlerini sürdürmektedir. Macaristan çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer alarak başarılı çalışmaları ile göz önünde olan firmamız kara yolu taşımacılığı konusunda sektöre yeni bir bakış getirmiş olup, geçmişten edindiği tecrübeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmekte çıtayı her geçen gün yükseltmektedir.

MACARİSTAN KOMPLE TIR VE PARSİYEL NAKLİYE

Komple Tır taşımaları ile birlikte, yoğun şekilde çalışmaları yapılan parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul’ da kurulu bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli olarak grupaj servis, parsiyel ve kargo çıkışlarımız mevcuttur. Macaristan lojistik hattında mevcut nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  öz varlığımız olan araçlarımızla sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli tırlarımız , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigo firik dorseleri tırlarımız ile, açık yükleriniz ve konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa konteyner kilitleri mevcut dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi uzamalı ve havuzlu lowbed dorselerimizle kara yolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Firmamız, yapılmakta olan tüm taşımaları CMR sigortası kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar, olabilecek minimum sürede hasarsız ve sorunsuz bir şekilde götürmekte, yükleme adresinden yüklendiği şekli hiç bozulmadan teslim etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra acentelik hizmetleri, depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri ile yurt dışı gümrükleme spedisyon hizmetlerini de sunan firmamız , alanında uzman tam donanımlı ekibi ve Macaristan’ da bulunan acentelikleriyle, sistematik servis sunmaya devam etmektedir.

İHRACAT YÜK TAŞIMA HİZMETLERİMİZ

Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinde yüklemeye hazırladığınız yüklerinizi, Macaristan’ın başta başkent Budapeşte olmak üzere tüm şehirlerine sevk edilemesi işlemlerini en kısa sürede tüm prosödürleri  ile ulaştırmaktayız. Türkiye-Macaristan karayolu taşımacılık hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık araçlarımız ile birlikte geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan iş ortaklarımıza ait Türk ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli intizamlı  çalışmalarımız mevcuttur.

Tüm Avrupa Balkan ülkelerinde olduğu gibi Macaristan lojistik hattında da hatırı sayılır ölçüde çalışmalar yaparak kurulduğu günden bu yana özellikle aranan tercih edilen firma statüsü kazanmış olmanın farkındalığı ile hedeflediğimiz misyon çerçevesinde olabilecek en iyi düzeyde kaliteli hizmet sunmayı amaçlamış, bu amaçlarımıza kısa süre içerisinde ulaşmış bulunmaktayız. Balkan ülkesi olarak bilinmekte olan Macaristan’ın ithalatçı firmaları ülkemizden ithal ettiği sebze meyve gibi gıda maddeleri dışında özel tüketim mamüllerini de yeterli miktarda satın almakta, satıl almış olduğu ürünlerin nakliyesini firmamıza yaptırmayı tercih etmektedirler.

COĞRAFİ YAPI

Coğrafi konumu ile orta Balkanlar’da bulunan Macaristan’ın başkenti Budapeşte olup, doğusunda Romanya ve Ukrayna, batısında Avusturya ve Slovenya, kuzeyinde Slovakya, güneyinde ise Sırbistan ve Hırvatistan ile sınır komşuluğu yapmaktadır. Macaristan’ da üretilmekte olan ürünlerin büyük çoğunluğu başkent Budapeşte’ den hareketle hem Türkiye’ye ithalat, hemde Türkiye üzerinden transit olarak Gürcistan, Azerbaycan, İran, Irak ve Suriye gibi bir çok ülkeye taşınması işlemlerini usulüne uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Orta Avrupa’nın en eski yerleşim yerlerinden biri durumunda bulunan Macaristan’ın denize kıyısı bulunmamaktadır. Ülkenin kuzeyinde Slovakya, batısında Avusturya bulunmaktadır. Karpat dağlarının eteklerinde konumlanmış olan ülke Tuna nehrinin içinden geçtiği ülkelerden biridir.

Taşınması planlanan yüklerinizin nakliyesi ile ilgili taleplerinizi firmamızın mail adresleri ile telefon numaralarına yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle iletebilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi ile en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir