Rusya Nakliye

Rusya nakliye çalışmalarının yoğun olarak yapılmakta olduğu ülkemizde çok sayıda lojistik kuruluşu faaliyet göstermektedir. Bu kuruluşlar Türkiye’nin lojistik üssü haline gelmiş stratejik belli başlı şehirlerinde bulunmaktadır. Taşımacılık alanında oldukça etkin bir role sahip bulunan Mersin ilimiz bu iller arasında önemli bir pozisyona sahip bulunuyor. Mersin ilimizde yer alan çok sayıda nakliye şirketi mevcut olup bunların başına firmamız Mersin Frigo Lojistik gelmektedir

Firmamız Mersin Frigo, Rusya çalışan nakliye firmaları içerisinde önem arz eden yapısı ile geniş bir hizmet ağına sahip bulunuyor. Ülkemizin tüm şehir ve bölgelerinden Rusya’nın tamamını kapsayan bir lojistik ağına hakim yapısı ile dikkat çeken firmamız özellikle karayolu nakliyesinde başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Rusya’ya komple tır taşımacılığı ve haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel nakliye hizmetleri devam etmekte olan firmamız, parsiyel ve kargo nakliyesini Moskova teslimatlı olarak gerçekleştirmekte, bu çıkışları İstanbul ilimizde bulunan son derece modern yapıya sahip parsiyel depolarından sağlamaktadır. Ebat ve ağırlıkları itibarı ile her türlü ticari ve gümrüklü parsiyel yükün Rusya’ya taşınmasını Türk ve yabancı plakalı tırlar ile yapmakta olan firmamız Mersin Frigo, güzergah olarak genellikle Gürcistan üzeri karayolunu tercih etmekte, çıkıştan varışa teslimat süresini 5-6 gün gibi oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlamaktadır.

Rusya’ya taşınabilir her türlü yük grubunun nakliyesini yapabilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız, Rusya ağır nakliyat, frigo tır taşımacılığı, konteyner nakliyesi ve açık yük nakliyesi gibi alanlarda da hizmetlerini sürdürmektedir. Türkiye ile Rusya arasında yapılan anlaşmalara bağlı olarak Türk plakalı araçlara verilen aylık dozvala sınırlı sayıda olduğundan erken tükenmekte, dolayısıyla alternatif çalışma şekilleri ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda devreye yabancı plakalı tırlar girmekte, firmamız bu noktada yeterli sayıda yabancı plakalı araçlara da sahip bulunmaktadır.

KARAYOLU NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Rusya çalışan nakliye firmaları arasında yer alıp kara yolu ve deniz yolu nakliyesi alanlarındaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren firmamız, yapılan taşımaları farklı alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Rusya’ya ihracat ve transit kapsamlı yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve Rusya’dan Türkiye üzeri Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerinde bulunan üçüncü ülkelere transit geçişli tüm ürünlerin taşınmasında kapsamlı lojistik ve taşımacılık hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Rusya’ya gönderilmesi planlanan her türlü yükün taşınması işlemleri Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından roro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu, kara yolu şeklinde sağlanmaktadır. Rusya çalışan nakliye firmaları arasında gözle görülür yükselişini sürdürmekte olan şirketimiz emin adımlarla girdiği nakliye sektöründe istikrarlı yürüyüşü ile ilerlemektedir. Ülkemizin Rusya’ya en fazla ihraç etmekte olduğu ürünlerin ilk sıralarında yer alan yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo dorse tırlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart,mega ve kamyon römork araçlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise konteyner kilitleri mevcut açık sal kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Türkiye Rusya lojistik hattında faaliyette bulunan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız Rusya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus ve Gürcü plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Aylık düzenli olarak dozvala (geçiş belgesi) temin edebilen firmamız, geçişlerde belge beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır. Ülkemizin tüm bölgelerinden Rusya ya ihraç edilen ürünler, Rusya’nın Başta başkent Moskova olmak üzere St Petersburg, Perm, Kazan, Rostov, Saratov, Krasnodar gibi şehirlerine cmr sigortası kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Rusya dan Türkiye ye ithal edilen ağaç mamülleri, kereste ve sunta gibi tüm orman ürünleri ile birçok kalem ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması mevcut olan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosödüre uygun olarak gerçekleştirmektedir. Rusya ülkesine nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli hareketlerle çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir.

Tüm Parsiyel yükler talebe göre adreslerinden alınmak suretiyle Rusya gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Rusya gümrük işlemlerinin takibi konusunda da acentelik hizmetleri vermekteyiz. Bu anlamda Rusya da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla bitirilmektedir. Rostov şehrinde bolca üretilmekte olan mantar tohumunun ülkemizin Niğde şehri ve civarı olmak üzere tüm bölgelerine ithalat nakliye işlemlerini Gürcistan üzeri karayolu güzergahını kullanarak gerçekleştiriyoruz. Rusya’ya kara yolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli ve uydu takip sistemi mevcut olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, yük sahibi gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabilmekteyiz.

Mersin’de üretimi yapılmakta olan her ebat ve biçimde filtre yüklerinin düzenli olarak Moskova’ya taşınması işlemlerini Türk ve Gürcü plakalı tırlarımızla Gürcistan üzeri karayolu kullanmak suretiyle sağlıyoruz. Firmamız Rusya’ya yük taşımacılığı konusunda gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Rusya Transport Şirketleri

rusya nakliyeRusya’ya kara yolu ve deniz yolu nakliyesi alanlarındaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları farklı alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Rusya’ya ihracat ve transit kapsamlı yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve Rusya’dan Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit geçişli tüm ürünlerin taşınmasında kapsamlı lojistik hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Rusya’ya gönderilen her türlü yüklerin taşınması Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro-ro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu-kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

Türkiye’den Rusya’ya çalışan transport şirketleri arasında en zirvedeyiz.

Ülkemizin Rusya’ya en fazla ihraç etmekte olduğu ürünlerin ilk sıralarında yer alan yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo dorse tırlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart,mega ve kamyon römork araçlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise konteyner kilitleri mevcut açık sal kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Türkiye Rusya lojistik hattında faaliyette bulunan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız Rusya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus ve Gürcü plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Aylık düzenli olarak dozvala (geçiş belgesi) temin edebilen firmamız, geçişlerde belge beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır.Ülkemizin tüm bölgelerinden Rusya ya ihraç edilen ürünler, Rusya’nın Başta başkent Moskova olmak üzere St Petersburg, Perm, Kazan, Rostov, Saratov, Krasnodar gibi şehirlerine cmr sigortası kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Rusya dan Türkiye ye ithal edilen ağaç mamülleri, kereste ve sunta gibi tüm orman ürünleri ile birçok kalem ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması mevcut olan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosödüre uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Rusya ülkesine nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli hareketlerle çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Tüm Parsiyel yükler talebe göre adreslerinden alınmak suretiyle Rusya gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Rusya gümrük işlemlerinin takibi konusunda da acentelik hizmetleri vermekteyiz. Bu anlamda Rusya da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla bitirilmektedir.

Rusya’ya kara yolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli ve uydu takip sistemi mevcut olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, yük sahibi gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabilmekteyiz.

Firmamız Rusya’ya yük taşımacılığı konusunda gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Dünya’nın en büyük ikinci kömür üreticisi durumunda olan Rusya’da yine yüksek miktarda bulunan yer altı kaynaklarından petrol ve doğal gazın yanı sıra demir, altın ve çinko gibi birçok maddenin çıkarılıp işlenmesi işlemleri hatırı sayılır miktarda görülmektedir. Rusya nakliye firmaları kategorisinde kara ve deniz yolu nakliyesi alanlarındaki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren firmamız, yapılmakta olan ihracat, ithalat taşımalarını alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye’den Rusya’ya her türlü yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve ülkemiz üzeri transit geçişli üçüncü ülkelere  gönderilmekte olan ürünlerin taşınmasında kapsamlı lojistik hizmetlerimiz devam etmektedir. Gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro-ro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu+kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

Rusya nakliyat sahasında kara yolu ve deniz yolu nakliyesi alanlarındaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları farklı alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Ülkemizden Rusya’ya ihracat ve transit kapsamlı yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve Rusya’dan Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit geçişli tüm ürünlerin taşınmasında kapsamlı lojistik hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türkiye Rusya nakliye firmaları
Türkiye-Rusya Nakliyat

Rusya’ya gönderilen her türlü yüklerin taşınması Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro-ro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu-kara yolu şeklinde sağlanmaktadır. Türkiye’nin Rusya’ya en fazla ihraç etmekte olduğu ürünlerin ilk sıralarında yer alan yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo dorse tırlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart,mega ve kamyon römork araçlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise konteyner kilitleri mevcut açık sal kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Rusya’ya kara yolu ve deniz yolu nakliyesi alanlarındaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları farklı alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Rusya’ya ihracat ve transit kapsamlı yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve Rusya’dan Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit geçişli tüm ürünlerin taşınmasında kapsamlı lojistik hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Rusya’ya gönderilen her türlü yüklerin taşınması Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro-ro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu-kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

Dış ticarette en fazla ürün ihraç ettiğimiz ülkelerin başında gelen Rusya’ya tır ve kamyon nakliye çalışmalarımız geçmişten günümüze sürmektedir. Alternatifli yollar kullanmak sureti ile devam ettiğimiz lojistik faaliyetlerimiz Türk ve yabancı plakalı tırlarla gerçekleştirilmektedir.

Aylık düzenli olarak verilen dozvala anlamında herhangi bir sıkıntı yaşamadan tüm nakliyat taleplerine zamanında karşılık vermekte, teslimatları en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Daha çok yaş sebze meyve gibi gıda maddeleri ile birlikte taşınabilir tüm yük sınıflarının yolculuğunu yükleme noktasından teslim adresine kadar eksiksiz evrak düzenlemeleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Rusya’nın özellikle Moskova başa olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel/kargo taşıma çalışmalarımız bulunmakta, bu anlamda firmamıza gelen taleplere en kısa sürede bütçenize uygun makul taşıma navlun tekliflerimizi gururla sunmaktayız.

Bu itibarla siz değerli yük sahibi müşterilerimizin taşıtmayı düşündüğünüz yüklerinizin nakliyesi ile ilgili tüm talep ve önerilerinizi mail ve telefon iletişim yollarımız aracılığı ile beklemekteyiz.

MOSKOVA TIR NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Moskova nakliye çalışmalarımız uluslararası taşımacılık kurallarına uygun bir şekilde devam etmekte, taşıma işlemleri esnasında gerekli olan tüm evraksal işlemler tam olarak yapılmaktadır. Rusya’nın başkenti olan Moskova, Türkiye den ihraç edilen ürünlerin büyük kısmını talep etmekte, firmamız bu taleplere yeterli miktarda araç organizasyonları ile karşılık vermektedir. Moskova’ya gönderilmekte olan ürünlerin başında yaş sebze meyve türleri gelmekte, bu tür ürünlerin taşıma işlemlerini ısı kontrollü frigo tırlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Moskova karayolu yük taşımacılığında uzun yıllara dayan bir geçmişi bulunan firmamız, her türlü kuru yük grubunun yanı sıra, parsiyel yük taşıma, konteyner nakliyesi, kamyon taşımacılığı, frigo tır taşıma, gabari dışı ağır nakliyat çalışmalarını, araç filosunda bulunan son model araçları ile hizmete sunmaktadır. İstanbul’da kurulu bulunan depolarımızdan her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, Moskova’ ta teslim süremiz olabildiğince kısa tutularak 5-6 gün içerisinde adreslere teslim edilmektedir.

Moskova nakliye bizim işimizdir sloganı ile adım attığımız taşımacılık sektöründe göstermiş olduğumuz üstün performans neticesinde aranan ve tecih edilen başlıca nakliye kuruluşları arasında yer almakta, her geçen gün kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Moskova tır taşıma fiyatlarımız çok cazip olup, sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızdan her türlü taşımalarınız için navlun tekliflerimizi alabilir, bizlere teslim ettiğiniz yükleriniz için gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile neticeyi beklersiniz.

Moskova ihracat taşımalarının yanı sıra Türkiye’ye gönderilmekte olan tüm yük gruplarının ithalat taşımasını da başarı ile yerine getirmekte, taşımalar esnasında kullanmakta olduğumuz güzergah kara yolu ile Gürcistan üzeri şeklindedir.