Romanya Nakliye 2024

Romanya Karayolu Nakliye Hizmetleri

Romanya karayolu nakliye firmaları içinde en kapsamlı taşımacılık çalışmaları yapan kuruluşumuz, ilk günden bu yana ortaya koymuş olduğu başarı hikayesini tüm dünyaya sergilemektedir. Uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir.

Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz. Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapmaktayız.

romanya karayolu nakliye firmaları
Romanya Nakliye Firması

Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ve iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır. Romanya Bükreş nakliyesi karayolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini kararlılıkla koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir.
Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’ nin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigofirik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Romanya’ nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevkinde karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma güncel fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Mersin yükleme Bükreş teslim karayolu komple tenteli tır ile 24 ton yük taşıma fiyatımız 1.700 euro olup transit varış süremiz ortalama 3-4 gündür. Türkiye’den çıkışlar Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapılarından yapılmaktadır.

Romanya Frigo Taşımacılık

Romanya uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir. Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapmaktayız. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ve iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Romanya Bükreş nakliyesi karayolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini kararlılıkla koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigofirik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevkinde karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz

Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma güncel fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Romanya Parsiyel Nakliye

Avrupa Birliği ülkeleri arasında yer alan Romanya Balkan yarımadasının kuzeyinde, Moldova, Ukrayna, Sırbistan, Macaristan ve Bulgaristan ile sınır komşuluğu yapmakta, başkenti Bükreştir. Romanya nakliye firmaları kategorisinde bulunup her aradığınızda mutlaka karşınıza çıkan lojistik firması olmanın gururu ile sizlere verdiğimiz hizmetlerimizi her geçen gün artırarak çizmiş olduğumuz yolumuza devam ediyor, hedeflerimizden sapmadan büyüyerek gelişmeye devam ediyoruz.

Uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir. Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.

romanya çalışan nakliye firmaları
Romanya nakliye firmaları

Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapmaktayız. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ve iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Romanya Bükreş nakliyesi karayolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini kararlılıkla koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir. Balkan ülkeleri arasında bulunan Romanya, ülkemizde üretilmekte olan bir çok ürünü ithal etmekte, ithal ettiği ürünlerin taşınma işlemlerinin büyük bir kısmını firmamız Mersin Frigo’ya yaptırmaktadır

Romanya Transit  Süre

Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı low bead dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo firik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorseli açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevkinde kara yolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acentelikleri miz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz.

Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma güncel fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Romanya’da bulunan güçlü temsilciliklerimiz ve teknolojik alt yapımızdan meydana gelen modern nakliye çalışmalarımız takdire şayan bir şekilde adım adım ilerlemektedir. İç Anadolu bölgemiz şehirlerinde üretim tesisleri bulunan mobilya üreticilerimizin yoğun olarak Romanya nakliye işleri bulunduğundan bu bölgemize özel ihtimam göstererek tır çalışmalarımızı bu noktalara yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Türkiye’den Rusya’ya ihraç edilen yaş sebze meyve yüklerinin aktarmalı olarak taşınmasında en uygun aktarma ülkesi durumunda olan Romanya önemli bir rol üstlenmektedir.

Kayseri yükleme, Bükreş Romanya adres teslim kara yolu komple tır taşıma navlun teklifimiz 2.000 euro, güzergah Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapıları çıkışlı olarak Bulgaristan üzeri Romanya şeklinde olup transit süre 2-3 gün, izin verilen taşıma ağırlık limiti 24 tondur.

Mersin depo yükleme, Romanya Targu Mures teslim karayolu komple tır taşıma navlunumuz 2.300 euro. İzin verilen maksimum yük taşıma tonaj limiti 24.000 kilo ile sınırlı olup güzergah Kapıkule sınır kapısı çıkışlı olarak Bulgaristan üzerinden yapılmaktadır. Yükleme anından teslim anına kadar geçecek olan ortalama transit süre 3 ile 4 gündür.

 

Romanya nakliye çalışmalarını kurulduğu 2012 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde sürdürmekte olan firmamız Mersin Frigo Lojistik, bünyesinde bulunan yerli ve yabancı çok sayıda tır ile çalışma hayatını devam ettirmektedir. Romanya komple tır taşıma ve parsiyel nakliye faaliyetleri ile birlikte gabari dışı ağır nakliyat, frigo dorse tır taşımacılığı ve konteyner nakliye gibi alanlarda da hizmetleri bulunan firmamız sahip olduğu taşıma yetki belgesi ile CMR sigortası kapsamında lojistik çalışmaları yapmaktadır.

Oldukça geniş tedarik halkasına sahip bulunan firmamız Romanya nakliye konusunda her türlü talebe anında yanıt veriyor, makul taşıma navlunları ile müşteri memnuniyetini yüksek seviyelerde tutuyor. Taşıma esnasında olası muhtemel arıza ve aksaklıklara yerinde ve zamanında müdahale etmemiz neticesinde taşınan yükün gecikmeye uğramadan belirlenen zaman dilimi içerisinde Romanya’da ki teslim noktasına ulaşımı sağlanmaktadır.

Romanya parsiyel nakliye çalışmalarımız İstanbul depolarımızdan devam etmekte olup haftanın belirli günleri çıkışlar yapmaktayız. Ebat ve ağırlıkları itibarı ile fiyatlandırması ve programlaması yapılan parsiyel yükler gerek bulundukları adreslerden alınmaları gerekse depolarımıza müşterilerimiz tarafından gönderilmeleri neticesinde kabul edilmektedir. Erenköy veya Muratbey gümrüklerinde ihracat gümrükleme işlemlerinin yapılmasına müteakip çıkış yapmakta olan parsiyel tırlarımız Kapıkule veya Hamzabeyli sınır kapıları çıkışlı olarak Bulgaristan üzerinden Romanya’nın başta Bükreş olmak üzere doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm illerine gümrük teslimi veya adrese teslim şeklinde ulaşım sağlanmakta, teslimatlar maksimum 3 gün içerisinde sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.

Ortaya koyduğu vizyonu ve misyonu ile kalite politikalarından bir an olsun ödün vermeden çalışma hayatını devam ettiren Mersin Frigo Lojistik, Romanya’ya ihracat yük taşımaları ile birlikte Romanya’dan ülkemize ithalat nakliye ve yine Romanya’dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan ve Özbekistan gibi ülkelere üçüncü ülke kapsamlı transit geçişli taşımalar yapmaktadır. Bu tür üçüncü ülke nakliyelerinde işlemler aktarmalı veya direk servis şeklinde sağlanmakta, deneyimli sürücüler kontrolünde hareket eden araçlarımızın tamamı yüksek modellidir.

Romanya çalışan nakliye firmaları ile bizi ayıran yegane özelliğimiz kaliteyi ucuza sunma anlayışımızdır. Prensiplerimiz arasında yer alan bu tutumumuz müşterilerimiz tarafından son derece beğenilmekte, yapılan tüm proje işler sürdürülebilirliğini devam ettirmektedir.

Romanya Nakliye Fiyatları

Romanya çalışan nakliye firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde, uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün kapasitesini ve boyutunu geliştirmektedir. Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra, yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin, Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapmaktayız. Romanya nakliye hattında tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki öz mal ve kiralık araçlarımız ve iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır. Romanya Bükreş nakliyesi kara yolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini kararlılıkla koruyan firmamız, lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman operasyonel personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’ nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir. Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigofirik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevkinde karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz

Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma güncel fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir