Slovenya Nakliye 2024

KOMPLE VE PARSİYEL NAKLİYE

Uluslararası ihracat ithalat alanında önemli bir yer teşkil eden parsiyel ve grupaj taşımacılığını uzun yıllardır büyük özveri ile devam ettiren firmamız Mersin Frigo, komple tır yüklerinizi, parça yüklerinizi, parsiyel ürünlerinizi, kargo kapsamlı eşyalarınızı güvenli ve hızlı servis çalışmalarıyla taşımaktadır.

Türkiye-Slovenya lojistik hattında haftalık düzenli çıkışlarımızla ulaştırılması gereken parsiyel yüklerinizi gereken minimum sürede teslim adresine ulaştırmaktayız.En küçük kolilerinizden büyük ölçekli makinalara kadar her türlü yükünüzü sigorta kapsamında taşıyoruz.Komple tır yüklerinizi adresten adrese yüklediğimiz gibi Parsiyel taşımacılığında en önemli hususların başında yer alan adresten teslim alma işlemini mesafe farketmeksizin teslim alarak depolama sistemimize dahil etmek suretiyle tırlarımıza aktarmaktayız.Genellikle İstanbul merkezli çalışma yaptığımız bu alanda İstanbul dışındaki şehirlerde mevcut bulunan yüklerinizi de iç nakliye yapmak suretiyle bulundukları şehirlerden teslim almaktayız.

Slovenya nın tüm şehirlerine komple ve parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra kargo yüklerinizin taşınmasında da yardımcı olabilmekteyiz.Metreküp ve tonaj hesaplı parsiyel taşıma hesaplamalarımızı en kısa sürede neticelendirip talebinizin gelmesinden hemen sonra tarafınıza teklif olarak sunmaktayız. Slovenyatransport şirketleri arayışlarınızda firmamız size en yakın mesafededir.

Slovenya’ya  taşınacak tüm yüklerinizle ilgili taleplerinizi ebat, ağırlık, istiflenebilir veya istiflenemez olduğunu, teslim alınacak adres bilgisi, yükleme zamanı, teslim edilecek adres bilgisi gibi konuları bilgi@mersinfrigo.com adlı mail adresimize yazılı olarak, 0324 232 05 50 numaraları telefonumuza sözlü olarak bildirebilirsiniz.

Slovenya Nakliye Fiyatları

Slovenya çalışan nakliye firmaları
Slovenya nakliye firması

Orta Avrupa’nın güneyinde yer alan bir ülke olan Slovenya, batı bölümünde İtalya, güneybatı kısmında Adriyatik denizi, güneyinde ve doğusunda Hırvatistan, kuzeyinde Avusturya ve kuzeydoğusunda Macaristan ile çevrelenmiştir.

Slovenya nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı taşımacılık faaliyetleri yapan kuruluş olma ünvanını elinde bulunduran Mersin Frigo, Türkiye Slovenya arası ihraç ve ithal her türlü ticari yükün taşınmasında bir çok emekleri bulunan sayılı miktarda nakliye firmalarından birisidir.

Orta Avrupa ülkelerinden olan Slovenya ile ticaretimiz kapsamında yapılmakta olan taşımacılık faaliyetlerinin büyük bir bölümünü üstlenen firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Başkent Ljubljana başta olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmekte olan yüklerin taşınmasında hizmet vermekteyiz. Komple tır ve parsiyel kargo kapsamlı ürünlerinizi sigortalı olarak taşıyor, yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunuyoruz.

Slovenya Lojistik Hizmetleri

Konteyner nakliyesi, Ağır nakliyat ve proje taşımacılığı alanlarında da çalışmaları bulunan firmamız gabari dışı yüklerinizi kara yolu izin belgesi ve escort nezaretinde gerçekleştirmektedir. Geçmişimizden kazandığımız tecrübelerimiz neticesinde tüm ayrıntılarına kadar hakim olduğumuz lojistik hattında Slovenya çalışan nakliye firmaları arasında zirvede ki yerimizi muhafaza etmeyi sürdürmekteyiz.

Her türlü yükünüze uygun tır ve kamyonlarımızla tüm taleplere zamanında karşılık vermekteyiz. Taşımaya hazır yüklerinizin nakliyesi ile ilgili taleplerinizi firmamızın iletişim hatlarına yazılı ve sözlü olarak bildirebilirsiniz. Komple tır taşımacılığı ile birlikte haftanın belirli günlerinde İstanbul’da ki depolarımızdan düzenli olarak çıkış yaparak parsiyel yük taşıma servis hizmetlerimizde mevcut olup yüklerinizi adreslerinizden alarak teslim adresine indirmek suretiyle tamamlamaktayız.

Slovenya Parsiyel Nakliye

Slovenya nakliye alanında son derece önemli çalışmaları bulunan lojistik şirketimiz birçok Avrupa ve Balkan ülkelerinde olduğu gibi hatırı sayılır oranda tır seferleri düzenlemektedir. Geçmişten günümüze kazanmış olduğu tecrübelerle faaliyetlerine hız kesmeden devam eden firmamız, sektörde göstermekte olduğu üstün performansı ile rakipleri arasında ki makası bir hayli açmış durumdadır.

Türkiye’den Slovenya’ya ihracat yüklerinin taşınması ile Slovenya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınması ve yine Slovenya’dan Türkiye üzeri doğu ülkelerine transit kapsamlı yük taşımacılığı çalışmaları bulunan firmamız her türlü yükün taşınmasına uygun son model araçları ile kaliteli hizmete dayalı taşımacılık çalışmaları yapmaktadır.

Taşımacılık sektörünün tüm gereksinimlerine hakim bulunarak çalışmalar yapmakta olan firmamız standart tenteli tırları, frigo kasa soğutuculu tırları, konteyner taşımacılığına uygun açık kasa tırları ve gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin taşınmasına uygun uzamalı ve havuzlu türleri bulunan lowbed tarzı dorseleri ile son derece geniş kapsamlı lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye Slovenya arası komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul depolarımızdan her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımızda mevcut bulunmaktadır. Her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerinizi adreslerinden teslim almak suretiyle Slovenya’da teslim edilmesi gereken son noktalara kadar adrese teslim şeklinde çalışmalar yapan firmamız metreküp ve kilo fiyatlarını son derece makul seviyelerde tutmaktadır.

Slovenya Transit Süre

Kuru yük, soğuk zincir ve donmuş ürün, konteyner nakliye, ağır nakliyat gibi tüm yük gruplarının nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen firmamız Mersin Lojistik yaptığı tüm taşımaları cmr sigortası kapsamında son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan binlerce kalem ürün çeşidinin Slovenya’ya ihracat taşımalarında önemli bir rol üstlenmekte olan firmamız araç tedariki bakımından kesinlikle yetersizlik yaşamamaktadır. Türk ve yabancı plakalı tırları ile servis hizmeti sunan firmamız bir çok ihracatçı ve ithalatçı firmanın birincil öncelikli olarak tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Sektörde ki amacı öncelikle müşteri memnuniyeti olan Mersin Lojistik, maddi kazanımları geri planda tutar, önceliği kaliteli hizmete dayalı müşteri memnuniyetine dayandırır. Ülkemizin öncü kuruluşlarının özellikle tercih ettiği firmamız birçok proje işe başarı ile imza atmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir