Suriye Nakliye 2024

suriye nakliye

Suriye Nakliye Hizmetleri

Suriye Nakliye Ticari ilişkilerimizin tarihi bir geçmişe dayandığı sınır komşularımızdan Suriye’ye nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, yakın bir zamanda Suriye’de ortaya çıkan iç karışıklığa rağmen günümüz koşullarına ayak uydurarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Ülkedeki belirsizlik nedeni ile oluşan güvenlik sorunlarından dolayı taşımacılık faaliyetleri ancak sınır kapıları içerisinde bulunan tampon bölgelere kadar sağlanmaktadır.

Mevcut toprakları üzerinden tarih boyunca bir çok medeniyet geçmiş bulunan Suriye tarih boyunca istikrarlı bir yönetimi asla bulamamış, halkları ile sürekli olarak sorunlarla çatışan yönetimleri sebebiyle dış dünya ile bağlantıları hep düşük seviyelerde olmuş bu nedenle de gelişmişlikte son derece geri planda kalmıştır.

Suriye karayolu taşımacılığı yoğun olarak Antakya-Cilvegözü sınır kapısı kullanılmak suretiyle gerçekleştiği gibi yoğunluğa bağlı olarak Kilis-Öncüpınar ve Şanlıurfa-Akçakale gibi sınır kapılarıda kullanılmaktadır. Kuruluşumuz Karayolu taşımacılığının yanı sıra denizyolu taşımacılığında da ülkemizin tüm limanlarından hareketle Suriye’nin özellikle Tartus başta olmak üzere limanlarına denizyolu konteyner ve kuru yük taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktadır.

Suriye Nakliye Fiyatları

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Suriye’ye sevkiyatı planlanan her nevi ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya kıtalarında bulunan 3. Ülkelerden Suriye’ye transit ticaret yapılmak suretiyle gönderilen ürünlerin taşımalarını da C2 yetki belgemiz kapsamında Mersin’de yerleşik filomuzda bulunan araçlarımızla taşımaları sigortalı ve teminatlı olarak gerçekleştirmekteyiz.suriye  çalışan tır nakliye firmaları

Suriye’ye karayolu veya denizyolu nakliyesinde taşınması düşünülen malzemelerin türlerine göre her tipte araçlarımız filomuz bünyesinde mevcut olup, özmal ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara zamanında karşılık verebilmekteyiz.

Suriye karayolu nakliyesi ile ilgili kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve ve kimyevi maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ve  lowbed tırlarımız ile, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Suriye Parsiyel Nakliye

Firmamız Suriye nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir.

Suriye denizyolu nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Suriye’nin Lazkiye ve Tartus limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Suriye denizyolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Suriye nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaçlayarak yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Suriye nakliyesi ile ilgili yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile cevaplandırılmaktadır.

Suriye Frigo Nakliyat

Mersin frigo olarak sahip olduğumuz taşıma belgesi ile hem öz mal tenteli ve frigo araçlarımızla hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Suriye frigo, Suriye frigo taşıma, Suriye Parsiyel ve Suriye lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız italya karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için 0324 232 05 50 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

Suriye -Türkiye Denizyolu Konteyner Nakliyat Türkiye-Suriye arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat denizyolu komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat, konteyner frigo nakliye deniz yolu ile frigo konteyner nakliyesi ve navlun hizmetleri vermekteyiz

TÜRKİYE SURİYE ARASI TİCARİ FAALİYETLERİMİZ

Suriye Asya kıtasının batısında bulunan bir yakın doğu devletidir. Akdeniz’e batı kesimi ile kıyı şeridine sahip olan ülkenin yine batı kısmında Lübnan, doğusunda Irak, kuzey tarafında Türkiye, güneyinde de Ürdün ile sınır komşuluğu bulunmakta, başkenti Şam, nüfusu yaklaşık 9 milyon 300 bin civarındadır. Suriye nakliye firmaları kategorisinde üst sıralarda bulunan firmamız Mersin Frigo, yapmaya devam ettiği taşımacılık faaliyetlerini kararlılıkla sürdürmektedir. Ticari alanda ki ilişkilerimizin uzun yıllara dayandığı sınır komşumuz Suriye’ye nakliye çalışmalarında büyük pay sahibi olan kuruluşumuz, yakın zamanda Suriye’de ortaya çıkan iç karışıklığa rağmen, günümüz şartlarına ayak uydurarak lojistik faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.

suriye çalışan nakliye firmaları
Suriye nakliye firması

Ortadoğu ülkelerinden biri olan Suriye 20 milyon civarında nüfusu barındırmaktadır. Bu nüfusun büyük bölümünü Araplar, geri kalan kısımlarını da Kürt ve Türkmenler gibi etnik unsurlar oluşturmaktadır.

Ülkemiz ile güneyde sınır komşusu olan Suriye’nin başkenti Şam, ülkenin doğusunda Irak, güneyinde Lübnan, batısında Akdeniz ile çevrelenmiş birçok etnik kökene mensup insanlar topluluğunun yaşam sürdürmeye devam ettiği bir ortadoğu ülkesidir. Ülke’de ki belirsizlikten kaynaklı ortaya çıkan güvenlik sorunlarından dolayı taşımalar, ancak sınır kapıları içerisinde mevcut bulunan tampon bölgelere kadar yapıla bilmektedir.

Suriye’ye karayolu taşımacılığı yoğun olarak Hatay Cilvegözü sınır kapısı kullanılmak suretiyle sağlandığı gibi, yoğunluğa bağlı olarak Kilis-Öncüpınar ve Şanlıurfa-Akçakale gibi sınır kapıları da alternatif geçiş olarak kullanılmaktadır. Firmamız departmanlarında karayolu taşımacılığının yanı sıra, denizyolu açık yük ve roro taşımacılığını da barındırmaktadır. Ülkemizin tüm limanlarından hareket etmek suretiyle Suriye limanlarına denizyolu ile roro konteyner ve kuru yük taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktayız.

İHRACAT NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Ülkemizin İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Gaziantep, Konya, Kayseri gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirlerinden Suriye’ye ihracatı planlanan her türlü ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi, Avrupa ve Asya kıtalarında bulunan üçüncü Ülkelerden Suriye’ye transit ticaret yapılmak suretiyle gönderilen ürünlerin taşımalarını da C2 yetki belgemiz çerçevesinde, Mersin’de yerleşik araç filomuzda bulunan son model, uydu takip sistemi ile kontrolü sağlanan araçlarımızla taşımaları sigortalı ve teminatlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Suriye’ye kara veya denizyolu nakliyesi ile taşınması düşünülen yüklerin türlerine göre her tipte araçlarımız, mevcut araç filomuz bünyesinde bulunan, öz mal ve kiralık araçlarımızla, talep edilen miktarda araç organizasyonlarımızla tüm istek ve ihtiyaçlara zamanında, olumlu yanıt verebilmekteyiz.

Suriye karayolu taşımacılığı ile ilgili tüm kuru yüklerin sev edilmesinde standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze-meyve ve kimyasal içerikli maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigo dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı, ağır tonajlı yüklerin taşınmasında sal dorse açık kasa ve  lowbed tırlarımız ile, liman ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerlerde yüklü bulunan malzemelerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİMİZ

Firmamız Suriye’ye nakliye hizmetlerinin yanı sıra, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, forwarding hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da çalışmalar yapmaktadır. Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Suriye nakliye sipariş taleplerine yerinde ve zamanında olumlu karşılık verebilmeyi amaçlayarak, yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran gibi ülkelerde şubeler açmış olup, ve tüm şubelerimizde aktif bulunan deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet üretmeye devam etmektedir. Türkiye’den Suriye’ye nakliye çalışmalarında en fazla araç organizasyonu bulunan illerimizin başında Suriye’ye sınır illerimizden Hatay gelmektedir. Firmamız Hatay’lı iş ortakları ile tır organizasyonlarını gelen sipariş talepleri oranında eksiksiz olarak gerçekleştire bilmektedir. Yıllardır süren karışıklıklardan sonra büyük bölümü harabeye dönen ülke uzun yıllar boyunca toparlanıp kendine gelmekte bir hayli zorlanacaktır. Suriye taşımacılığı ile ilgili yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, deneyimli personellerimiz tarafından en kısa sürede en uygun taşıma navlun tekliflerimiz ile cevaplandırılmaktadır.

Sınır komşusu olmamız münasebetiyle ticaret ve kültürel ilişkilerimizin uzunca bir geçmişe dayandığı Suriye ile yıllık bazda milyar dolarlarla ifade edilebilecek lojistik ticaret hacmine sahip bulunmaktayız. Avrupa ülkeleri ve Türkiye’den Suriye’ye gönderilmekte olan yardım malzemelerinin güven içerisinde varış adreslerine ulaştırılmasında önemli ölçüde nakliye çalışmaları yapmaktayız. Suriye’ye en uygun ihracat tır yükü taşıma fiyatlarını kararlılıkla sunmakta olan firmamız geniş kapsama alanına sahip araç filosu ile hizmet etmeyi sürdürüyor. Niğde ilimizde yüksek miktarda üretilmekte olan patatesin Suriye şehirlerine taşınması faaliyetlerini standart tenteli ve frigo dorseli tırlarımızla gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden Suriye taşımalarını Cilvegözü aktarmalı olarak seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz

suriye nakliye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir